УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики - math.vntu.edu.ua
         Формування компетентності з безпеки життєдіяльності студентів, посадових осіб і спеціалістів здійснює
         кафедра Безпеки життєдіяльності і педагогіки безпеки - bgd.vntu.edu.ua

                  


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
ГУРТОК «МІКРОКОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ» PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Кафедра обчислювальної техніки ВНТУ гостинно запрошує школярів, абітурієнтів і студентів, які мають бажання вивчити та поглибити знання в області застосування та можливостей мікроконтролерів і мікрокомп'ютерів, які використовуються в якості керуючих пристроїв різними процесами і системами. У популярній формі розбираються основні поняття з області мікропроцесорної техніки, програмування, цифрової електроніки, методи обробки даних, можливості і конфігурації мікроконтролерів і мікрокомп'ютерів. На прикладі конкретних завдань детально розглянуті принципи складання програм для мікро-ЕОМ, системи команд, взаємодія з давачами і периферійними пристроями. Відвідувачі отримають вільний доступ до лабораторії, забезпечення основними компоненти та електронними модулями, які дозволяють працювати з мікроконтролерами та мінікомп`ютерами та поглибити свої знання і практичні навички проектування вбудованих та автоматизованих систем. Для вивчення архітектури 8-бітних мікроконтролерів використовуються AVR контролери фірми Atmel та пропонуються модулі ArduinoNano і ArduinoUno, які можуть використовувати середовище програмування Arduino IDE або традиційні середовища програмування мовами C / C ++ або Асемблера. Для вивчення архітектури 32-бітних мікроконтролерів використовуються модулі STM32 Discovery на основі мікроконтролера фірми STMicroelectronics. Для вивчення архітектури 32-бітних ARM процесорів використовуються одноплатнімінікомп’ютери сімейства Raspberryта Odroid. Також є можливість вивчати програмовані логічні інтегральні схеми сімейства AlteraCyclone III для отримання знань у сферах цифрової логіки, організації комп'ютерів та FPGA. Заняття проводяться під керівництвом викладачів лабораторії. Всі практичні курси супроводжуються теоретичною підготовкою.


Практичні курси мають такі напрямки:

програмування мікроконтролерів та розробка автоматичних і автоматизованих систем;
системи опрацювання сигналів з давачів;
системи збору,обробки, передачі даних.

Всім бажаючим, які хотіли б приєднатись до нашої групи, просимо звертатися на кафедру обчислювальної техніки ВНТУ в аудиторії 2328, (2 навчальний корпус, внутрішній телефон з прохідної 23-79).


Заняття проводитимуться по четвергам о 16:30, аудиторія 2332.

Керівник гуртка – к.т.н., доцент Богомолов Сергій Віталійович.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 09:24
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.