Новини кафедри

13.03.2019

Bідбулась щорічна науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ. У роботі секції "Вищої математики" активну участь взяли викладачі кафедри та студенти. Викладачами кафедри було відмічено кращі студентські доповіді, що відрізнялися науковою новизною одержаних результатів, або нестандартним, цікавим використанням відомих підходів, методик,кривих, рівнянь тощо.

Читати далі

17-18.05.2018

Днями в Вінницькому національному технічному університеті відбулась міжнародна науково-методична Інтернет – конференція «Проблеми вищої математичної освіти: виклики сучасності». Виступи учасників стосувалися різноманітних досліджень в галузі освіти.

Читати далі

 

16-18.05.2018 Всеукраїнська олімпіада з математики

   З 16 по 18 травня 2018 року в Сумському державному університеті відбулося свято математики - вже в п'ятий раз кафедра математичного аналізу і методів оптимізації проводила II етап Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів.
   Цього року позмагатися за звання "кращого математика" приїхали 91 учасник із 32 вищих навчальних закладів. Дипломи міністерства отримали 10 студентів, а також рішенням жюрі були відзначені роботи 40 учасників за оригінальні розв'язання задач.
   Вітаємо студентів Борисюка Володимира 2КН-17б та Пастуха Ігоря 2КН-17б чиї роботи увійшли у десятку кращих робіт.

17.05.2018

День вишиванки в Україні у 2018 році припадає на 17 травня. Всесвітній день вишиванки відзначається щорічно в третій четвер травня.

Читати далі

23.04.2018

Габріель-Емілія леТоннел'є де Бретейль

Читати далі

15.03.2018

Bідбулась щорічна науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ. У роботі секції "Вищої математики" активну участь взяли викладачі кафедри та студенти. Викладачами кафедри було відмічено кращі студентські доповіді, що відрізнялися науковою новизною одержаних результатів, або нестандартним, цікавим використанням відомих підходів, методик,кривих, рівнянь тощо.

Читати далі

14 березня – всесвітній день числа π.

Читати далі

Вітаємо переможців математичної олімпіади ВНТУ 2018 року

Перше місце поділили Борисюк Володимир Миколайович, гр. 2 КН-17б. ФІТКІ

Мельник Максим Валентинович, 1 ПІ-17б. ФІТКІ

Друге місце поділили Шинкаренко Олег Олександрович , гр. 1 КН-17б. ФІТКІ

Пастух Ігор Петрович, гр.2КН-17б. ФІТКІ

Дигодій Віктор іванович , 2 КПІ -17б. ФІТКІ

 

Вітаємо Краєвського Володимира Олександровича з народженням синочка!

Немає більшого щастя для батьків, ніж поява на світ немовляти! Бажаємо маленькому спадкоємцю богатирського здоров’я, а його мамі і татові – любові і радості! Нехай на життєвому шляху Ваш син зустрічатиме тільки чесних і добрих людей. Бажаємо йому рости не по днях, а по годинах, час не втрачати, отримати хороші знання та навчитися ними користуватися. Нехай усе добре, тепле, радісне перемагає швидкоплинні проблеми. Хай береже Господь дитинку, і ангел його оберігає!

 

news_2

 

14 лютого – День святого Валентина

Ми також вирішили долучитися до цього свята і запропонувати вам розділ із книги Ханни Фрай «Математика кохання: стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» і стосується він того Які шанси знайти свою другу половинку? Читати

 

Проблеми математичної освіти: виклики сучасності

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-методичної Інтернет – конференції «Проблеми математичної освіти: виклики сучасності», що відбудеться 17-18 травня 2018 року на базі Вінницького національного технічного університету. Мета проведення: вивчення досвіду, проблем та перспектив найбільш ефективного та економного навчання математики при сучасних до неї вимогах; обмін досвідом, новими педагогічними і методичними ідеями з проблем викладання математики у ЗВО, використання нових технологій навчання у сучасних умовах, обговорення питань науково-методичного супроводу викладання математичних дисциплін; розробки і застосування інформаційно-комунікаційних та інноваційних педагогічних технологій, які повинні стати основою перспективних методичних систем навчання математичних дисциплін у процесі підготовки конкурентоспроможних фахівців; обговорення питання чому навчати в математиці і як навчати математики у зв’язку з підвищенням ролі математичних методів у розв’язанні конкретних практично важливих завдань.


Методичний семінар

15 червня 2017 року у ВНТУ відбувся методичний семінар на тему "Тренінгові методики для розвитку функціональних компетенцій української молоді в контексті Європейської інтеграції". Викладачі університету та представники Вінницької міської ради спілкувались та обмінювались досвідом щодо того, як заохотити молодь до формування навичок для ефективного навчання та працевлаштування.

Під час обговорення, у якому брали участь Світлана Кирилащук, заступник декана ФІТКІ з навчально-методичної роботи, доцент кафедри вищої математики, та Альона Коломієць, доцент кафедри вищої математики ВНТУ, піднімались питання щодо методів оцінки ефективності тренінгів, особливостей залучення молоді, проблема створення комфортного середовища для навчання й саморозвитку та ін. В підсумку усі учасники семінару отримали безліч корисної інформації, цікаві знайомства та приємні враження.

news_1

news_2

Вітаємо

Селезньова Віталія Ігоровича, гр. 1БС-16, Богачук Вікторію Володимирівну, гр. УБ-16 та їх наукового керівника професора Михалевича Володимира Маркусовича з нагородженням дипломами ІІІ ступеня за результатамиІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітз галузі "МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ".