Новини кафедри

Методичний семінар

15 червня 2017 року у ВНТУ відбувся методичний семінар на тему "Тренінгові методики для розвитку функціональних компетенцій української молоді в контексті Європейської інтеграції". Викладачі університету та представники Вінницької міської ради спілкувались та обмінювались досвідом щодо того, як заохотити молодь до формування навичок для ефективного навчання та працевлаштування.

Під час обговорення, у якому брали участь Світлана Кирилащук, заступник декана ФІТКІ з навчально-методичної роботи, доцент кафедри вищої математики, та Альона Коломієць, доцент кафедри вищої математики ВНТУ, піднімались питання щодо методів оцінки ефективності тренінгів, особливостей залучення молоді, проблема створення комфортного середовища для навчання й саморозвитку та ін. В підсумку усі учасники семінару отримали безліч корисної інформації, цікаві знайомства та приємні враження.

news_1

news_2

Вітаємо

Селезньова Віталія Ігоровича, гр. 1БС-16, Богачук Вікторію Володимирівну, гр. УБ-16 та їх наукового керівника професора Михалевича Володимира Маркусовича з нагородженням дипломами ІІІ ступеня за результатамиІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітз галузі "МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ".

Вітаємо переможців математичної олімпіади ВНТУ

Перше місце Спажев Олександр Миколайович, гр. 2 КН-15б. ФІТКІ.

Друге місце Чариков Сергій Володимирович , гр. 1 ПІ-13б. ФІТКІ

Третє місце Позур Михайло Юрійович, гр.1ПІ-16б. ФІТКІ;
Наумовський Андрій Юрійович, гр.1ПІ-16б. ФІТКІ

Оргкомітет математичної олімпіади ВНТУ також схвально оцінює роботи таких студентів: Чорний Євген ( гр. 1 КН-16б);
Кучевський Юрій ( гр. 1 КН-16б);
Свіжак Віктор ( гр. 1 ПІ-16б);
Марчук Андрій ( гр. 2 КН-16б).