Результати V студентської виставки спеціалізованих курсових проектів Print
Новини - Останні новини

5 червня 2018 року на кафедрі обчислювальної техніки ВНТУ відбулася  V студентська виставка спеціалізованих курсових проектів з дисципліни «Комп’ютерна електроніка» для студентів 2 курсу спеціальності 123 - «Комп’ютерна інженерія». Керівник проектів – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.

Цьогоріч виставку відвідало найбільше студентів, викладачів та співробітників університету. Активно цікавились і задавали запитання учасникам виставки  декан факультету ІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувачі кафедрами факультету професори Лужецький В.А., Яровий А.А., провідні викладачі ФІТКІ та інших факультетів.  За даними понад 200-х анкет для таємного голосування визначено переможців, що зайняли призові місця.

Знову велику роль зіграла не сама складність проектів, а форма їх представлення і демонстрації. Усі учасники виставки отримали незабутній досвід розробки й презентації результатів своєї роботи.

Усі переможці та учасники  виставки отримали нагороди у вигляді  електронних модулів від випускника кафедри Тараса Дисюка, сувеніри від вінницької компанії «Делфі» та набори електронних компонентів від науково-технічного центру «Аналого-цифрові системи» ВНТУ (завідувач – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.).

Вітаємо переможців конкурсу:

Студент

(за алфавітом)

Назва проекту

Місце 
(за анкетами відвідува-чів)

Білоус Ганна

Пристрій ввічливого підсвічування

 

Боднар Карина

Сигналізатор вологості ґрунту

4 місце

Васильков Сергій

Мікропередавач «Радіомаячок для пошуку предметів»

 

Воронюк Дмитро

Мостовий інтегральний підсилювач потужності

 

Гирін Денис

Комплекс для експериментальних досліджень діаграм направленості мікрофонних решіток

5 місце

Григоришен Олександр

Електронний годинник-термометр з адаптацією до освітлення

3 місце

Даниленко Максим

Інтегральний аудіо підсилювач середньої потужності

 

Дищук Юліанна

Акустичний перемикач мережевого освітлення

2 місце

Каташинський Дмитро

Звуковий сигналізатор охоронної системи

 

Левицька Юлія

Сенсор руху для охоронної системи приміщення

1 місце

Паламарчук Микола

Ультразвуковий вимірювач відстані

 

Сирцов Сергій

Інтегральний FM-передавач

 

Степанова Тетяна

Багатоканальний підсилювач сигналів мікрофонної решітки

5 місце

 















Щиро вітаємо учасників і переможців виставки!