З Новим роком та Різдвом Христовим! PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини
alt

Передсвяткова метушня, запах свіжої хвої, сяючі гірлянди та юрби студентів, котрі наполегливо та невтомно складають зимову сесію. В останні передноворічні дні «робочий» настрій підтримувати непросто, бо ж думками всі ми вже давно за святковим столом в колі сім’ї та друзів, в радісному передчутті чогось незвичайного та казкового!

Рік, що минає, для ІнІТКІ був насичений напруженою працею, подіями та звершеннями. Він приніс нам радість нових зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Адміністрація ІнІТКІ від щирого серця вітає усіх студентів та професорсько-викладацький склад з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай в новому році на Вас чекають тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагода. Щирих Вам друзів та партнерів, пошани та любові від рідних та близьких людей, щасливих та яскравих подій!

Адміністрація ІнІТКІ

Останнє оновлення на Неділя, 16 січня 2011, 10:10