Урочиста посвята в студенти PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

31 серпня 2010 року о 10 годині на стадіоні ім. Я. І. Кулика відбулося свято посвячення в першокурсники ВНТУ.

Урочисте внесення прапора Наш інститут

Урочисте внесення прапора

Наш інститут

Першим промову виголосив ректор Борис Іванович Мокін.

Він, зокрема, розповів про наукові досягнення студентів ВНТУ, про можливості, які відкриває перед ними університет. Було згадано про те, яка увага приділяється фізичному розвитку у вузі: прекрасні можливості займатись спортом, відвідувати льодовий комплекс «Айс-Авеню» та багато іншого. Що важливо, наголосив Борис Іванович, в університеті надаються чудові можливості виявляти і розвивати в студентах творчий потенціал, художні можливості на кафедрі культурології.

Наприкінці промови, ректор побажав студентам успіхів у навчанні, здоров’я, знайти справжніх друзів та себе в цьому житті.

Святкова промова ректора Грабко Володимир Віталійович вітає студентів

Святкова промова ректора

Грабко Володимир Віталійович вітає студентів

Після цього доктор технічних наук, професор Володимир Грабко висловив впевненість в тому, що більшість із нинішніх студентів-першокурсників долучиться до примноження здобутків університету.

Першокусників привітала студентка ІнМЕЕЕК Юлія Ковальчук та ансамбль народного танцю «Світанок».

Вразили своїм прекрасним танцем всіх присутніх Філіпов Олег (1АМЗ-09ім) зі своєю партнершою Ириною Філіпчук («Міс ВНТУ 2010»).

Вітальний танець Олега Філіпова та Ірини Філіпчук Молоді науковці вітають абітурієнтів

Вітальний танець Олега Філіпова та Ірини Філіпчук

Молоді науковці вітають абітурієнтів

На свято завітали найкращі магістранти нашого університету: Роман Петрук, Марина Деундяк, Юлія Самігулліна і Максим Шабатура.

Традиційно було оголошено переможницю університетського конкурсу «Міс наука 2010». Нею стала Юлія Малогулко, магістрант наукового напряму за спеціальністю «електричні станції».

Урочиста передача ключа знань Перші настанови новачкам

Урочиста передача ключа знань

Перші настанови новачкам

Потім відбулось святкове прийняття студентів ВНТУ.

Закінчилось свято святковим парадом студентів на чолі з директорами інститутів та деканами. Безумовно, свято посвяти в першокурсників ВНТУ — незабутня подія в житті кожного студента.

alt alt

Урочиста хода першокурсників на чолі з керівництвом інституту

Вітаємо наших першокурсників, бажаємо їм успіхів у їх начинаннях!

Останнє оновлення на Неділя, 16 січня 2011, 11:01