Нові освітні програми на ФІТКІ PDF Печать E-mail

На ФІТКІ з 2019-2020 навчального року впроваджено нові бакалаврські освітні програми «Системне програмування» в рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» та «Кібербезпека критичних систем» в рамках спеціальності 125 «Кібербезпека».

Для тих хто має бажання навчатись за освітньою програмою «Системне програмування», кафедра Обчислювальної техніки пропонує вивчення таких нових сучасних дисциплін:

• Програмування під мобільні платформи;

• Проектування інтерфейсу користувача;

• Хмарні технології;

• Управління ІТ-проектами;

• Основи системного програмування;

• Захист програмного забезпечення;

• Мультимедійні технології.

Хто має відповідні здібності, бажання та цікавість до ІТ-галузі, зокрема до системного програмування, є можливість потрапити до нас на навчання 25 креативним, розумним та перспективним юнакам та дівчатам.

В межах спеціальності 125 «Кібербезпека» на ФІТКІ впроваджено нову освітню програму «Кібербезпека критичних систем». Кафедра Захисту інформації надасть можливість всім своїм студентам бути фахівцем із безпеки інформації, яка обробляється в системах електронного урядування, банків, електростанцій, аеропортів, науково-дослідних лабораторій тощо.

В освітній програмі "Кібербезпека критичних систем" акцент спеціалізованих дисциплін ставиться на:

• програмування засобів для захищеного зберігання, передавання та обробки інформації критичних системах;

• поглиблене вивчення методів розробки та технологій, які забезпечують максимально можливий рівень інформаційної безпеки та стійкості розроблюваного програмного забезпечення до зламу, атак зловмисників, комп’ютерних вірусів, збоїв в роботі та інших загроз.

ФІТКІ та кафедра Захисту інформації чекає 25 розумних та перспективних, тих хто бажає стати студентами зі спеціальності ІТ-галузі та вивчати безпеку інформації.

Обновлено 10.01.2019 10:20