На кафедрі ОТ відкрита нова освітня програма «Системне програмування» ! PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Аналіз сучасного попиту на ІТ-фахівців в Україні вказує на зростання запиту роботодавців на молодих спеціалістів з підвищеною підготовкою з програмних дисциплін.
Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» є комплексною, програмно-апаратною. Кафедра обчислювальної техніки ВНТУ, яка є випусковою за цією спеціальністю має значний науково-педагогічний потенціал та відповідний рівень навчально-методичного забезпечення й напрацювання в цьому науковому напрямку. Це дозволило оперативно, до початку нової вступної компанії 2019 року відкрити в ВНТУ нову освітнью програму «Системне програмування» в рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Така освітня програма уже відкрита в провідних технічних університетах Києва, Харкова, Львова.
Протягом останніх трьох років кафедра ОТ в додаток до класичних дисциплін (Програмування, Системне програмне забезпечення, Системне програмування, Паралельні та розподілені обчислення, Організація баз даних, Об’єктно-орієнтоване програмування, Візуальне програмування) цілеспрямовано вводила нові навчальні дисципліни програмного характеру, зокрема, такі як :

• Інженерія програмного забезпечення;
  • Шаблони проектування програмного забезпечення;
  • Тестування та верифікація програмного забезпечення;
  • Функціональне та логічне програмування;
  • Мережні та спеціалізовані ОС, тощо.

В новому навчальному плані передбачено осучаснення традиційних дисциплін та додані такі нові дисципліни:

• Основи системного програмування;
  • Програмування під мобільні платформи;
  • Проектування інтерфейсу користувача;
  • Захист програмного забезпечення;
  • Мультимедійні технології;
  • Хмарні технології;
  • Управління ІТ-проектами.

Також розширено теоретичну підготовку в рамках дисциплін «Спеціальні розділи вищої математики» та «Теорія інформації й кодування».
На 2019 рік для вступників за сертифікатами ЗНО заплановано
50 місць на освітню програму «Комп’ютерна інженерія» та 25 місць на нову освітню програму «Системне програмування». Абітурієнти поступають на спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія», а освітню програму зможуть обрати при зарахуванні.

Чекаємо на наших перших Системних Програмістів !

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019, 12:28