Студенти ФІТКІ – стипендіати Президента України PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

За наказом Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 року №1054 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на 1 семестр 2018/2019 навчального року» стипендіатами Президента України стали двоє студентів ФІТКІ: магістрантка кафедри КН Лудан Дар’я (гр.2КН-17м) та студент четвертого курсу кафедри КН Кудрявцев Дмитро (гр.2КН-15б).

Кудрявцев Дмитро є відмінником навчання, середній бал успішності – 5,0. Захоплюється навчанням нейронних мереж, програмуванням та науковою діяльністю. Є учасником 4-ох науково-технічних конференцій та автором 10-ти наукових публікацій.

Лудан Дар’я відмінно навчається у магістратурі кафедри КН, середній бал успішності – 5,0. Професійно займається комп’ютерною графікою, розробкою та впровадженням стартап-проектів та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як відповідальна та творча особистість. Дар’я стала призером багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад з ІТ-технологій, призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика», стипендіатом програми «Завтра.ua», має наукові публікації та виступи на науково-технічних конференціях.

Пишаємося досягненнями наших студентів!