УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студенти ФІТКІ – переможці регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018» PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Студенти ФІТКІ стали переможцями регіонального етапу Міжнародного ІТ-хакатону «CS50 Puzzle Day 2018».

1 місце посіли:

  • команда «Pomaranchi» у складі Шемет Тетяни (випускниці кафедри КН), Шемета Євгена (випускника кафедри КН) та Ярового Андрія (завідувача кафедри КН, д.т.н., професора);

  • команда «Language triangle» у складі Кузнєцова Леоніда (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Костюка Костянтина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

  • команда «Network Team» у складі Позура Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) та Свіжака Віктора (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б);

  • команда «Optimum», у складі якої два студенти ФІТКІ: Озерчук Дмитро (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б) та Білоконь Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б).

2 місце отримали:

  • команда «++j+++j» у складі Восьмушка Олександра (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ніколайчука Владислава (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б), Кренціна Михайла (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Зубка Антона (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

  • команда «CERF», у складі якої є студент ФІТКІ Корпало Андрій (кафедра КН, гр.3КН-15б);

  • команда «Deep green» у складі Херсоненко Олесі (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андреєва Андрія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б);

  • команда «Kpp» у складі Кюльяна Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-14б), Мазура Максима (кафедра КН, гр.1КН-14б) та Ільченка Михайла (кафедра КН, гр.1КН-14б).

3 місце посіли:

  • команда «Comp_on» у складі Діденка Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (кафедра КН, гр.1КН-17б), Городецького Юрія (кафедра КН, гр.1КН-17б), Шевчука Андрія (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Кучеренко Ольги (кафедра КН, гр.1КН-17б);

  • команда «KappaPride» у складі Милосердова Дмитра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Зарицького Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б) та Клямчука В’ячеслава (кафедра КН, гр.1КН-16б);

  • команда «Masters of degradation» у складі Гречкосія Давида (кафедра КН, гр.2КН-17б), Пастуха Ігоря (кафедра КН, гр.2КН-17б) та Борисюка Володимира (кафедра КН, гр.2КН-17б);

  • команда «OverAnimeJS» у складі Шинкаренка Олега (кафедра КН, гр.1КН-17б), Варнави Владислава (кафедра КН, гр.1КН-17б), Жданова Володимира (кафедра КН, гр.1КН-17б) та Дідківського Андрiя (кафедра КН, гр.1КН-17б);

  • команда «SHEVKA» у складі Босак Юлії (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Андрущенка Ігоря (кафедра КН, гр.1КН-15б);

  • команда «SmArt гречка» у складі Нестерука Владислава (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Сагайдак Лілії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Черначук Наталії (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Лисенка Євгенія (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

  • команда «The Turing Machine» у складі Барановського Олександра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Очеретного Анатолія (кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (кафедра КН, гр.2КН-16б), Дубика Олександра (кафедра ЗІ, гр.1БС-17мс) та Розбийголови Віталія (кафедра КН, гр.1КН-16б);

  • команда «TroubleMaker» у складі Скирського Ігоря (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Дмітрієнко Діани (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б) та Янісевича Андрія (кафедра КН, гр.1КН-15б);

  • команда «Морозов» у складі Руденка Максима (кафедра КН, гр.3КН-16б), Морозова Олександра (кафедра КН, гр.2КН-14б), Сліпчика Володимира (кафедра КН, гр.3КН-16б), Цимбалістого Владислава (кафедра КН, гр.3КН-16б) та Колесникова Юрія (кафедра КН, гр.2КН-16б).

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.