УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Баннер
Баннер
Студенты ФИТКИ – победители регионального этапа Международного ИТ-хакатона «CS50 Puzzle Day 2018» PDF Печать E-mail
Новини - Последние новости

Студенты ФИТКИ стали победителями регионального этапа Международного ИТ-хакатона «CS50 Puzzle Day 2018».

1 место заняли:

  • команда «Pomaranchi» в составе Шемет Татьяны (выпускницы кафедры КН), Шемета Евгения (выпускника кафедры КН) и Ярового Андрея (заведующего кафедрой КН, д.т.н., профессора);

  • команда «Language triangle» в составе Кузнецова Леонида (кафедра ПО, гр.2ПИ-16б) и Костюка Константина (кафедра ПО, гр.1ПИ-16б);

  • команда «Network Team» в составе Позура Михаила (кафедра ПО, гр.1ПИ-16б) и Свижака Виктора (кафедра ПО, гр.1ПИ-16б);

  • команда «Optimum», в составе которой два студента ФИТКИ: Озерчук Дмитрий (кафедра ПО, гр.2ПИ-16б) и Белоконь Владислав (кафедра ПО, гр.1ПИ-16б).

2 место получили:

  • команда «++j+++j» в составе Восьмушко Александра (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б), Николайчука Владислава (кафедра ПО, гр.2ПИ-15б), Кренцина Михаила (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б) и Зубко Антона (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б);

  • команда «CERF», в составе которой есть студент ФИТКИ Корпало Андрей (кафедра КН, гр.3КН-15б);

  • команда «Deep green» в составе Херсоненко Алеси (кафедра КН, гр.1КН-15б) и Андреева Андрея (кафедра ПО, гр.2ПИ-14б);

  • команда «Kpp» в составе Кюльяна Игоря (кафедра КН, гр.1КН-14б), Мазура Максима (кафедра КН, гр.1КН-14б) и Ильченко Михаила (кафедра КН, гр.1КН-14б).

3 место заняли:

  • команда «Comp_on» в составе Диденко Юрия (кафедра КН, гр.1КН-17б), Левченко Никиты (кафедра КН, гр.1КН-17б), Городецкого Юрия (кафедра КН, гр.1КН-17б), Шевчука Андрея (кафедра КН, гр.1КН-17б) и Кучеренко Ольги (кафедра КН, гр.1КН-17б);

  • команда «KappaPride» в составе Милосердова Дмитрия (кафедра КН, гр.1КН-16б), Зарицкого Александра (кафедра КН, гр.1КН-16б) и Клямчука Вячеслава (кафедра КН, гр.1КН-16б);

  • команда «Masters of degradation» в составе Гречкосея Давида (кафедра КН, гр.2КН-17б), Пастуха Игоря (кафедра КН, гр.2КН-17б) и Борисюка Владимира (кафедра КН, гр.2КН-17б);

  • команда «OverAnimeJS» в составе Шинкаренко Олега (кафедра КН, гр.1КН-17б), Варнавы Владислава (кафедра КН, гр.1КН-17б), Жданова Владимира (кафедра КН, гр.1КН-17б) и Дидкивского Андрея (кафедра КН, гр.1КН-17б);

  • команда «SHEVKA» в составе Босак Юлии (кафедра КН, гр.1КН-15б) и Андрущенко Игоря (кафедра КН, гр.1КН-15б);

  • команда «SmArt гречка» в составе Нестерука Владислава (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б), Сагайдак Лилии (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б), Черначук Наталии (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б) и Лысенко Евгения (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б);

  • команда «The Turing Machine» в составе Барановского Александра (кафедра КН, гр.1КН-16б), Очеретного Анатолия (кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (кафедра КН, гр.2КН-16б), Дубика Александра (кафедра ЗИ, гр.1БС-17мс) и Розбыйголовы Виталия (кафедра КН, гр.1КН-16б);

  • команда «TroubleMaker» в составе Скырского Игоря (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б), Дмитриенко Дианы (кафедра ПО, гр.1ПИ-15б) и Янисевича Андрея (кафедра КН, гр.1КН-15б);

  • команда «Морозов» в составе Руденко Максима (кафедра КН, гр.3КН-16б), Морозова Александра (кафедра КН, гр.2КН-14б), Слипчика Владимира (кафедра КН, гр.3КН-16б), Цимбалистого Владислава (кафедра КН, гр.3КН-16б) и Колесникова Юрия (кафедра КН, гр.2КН-16б).

Поздравляем наших студентов с победой!

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.