Золота студентська осінь PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Вечір захвату, радості, подиву та гучних аплодисментів — саме так можна без сумніву назвати вечір, присвячений черговому конкурсу «Студентська осінь 2010».

Cвято розпочалось о 18.00. Першим виступив танцювальний балет «Данс Едем» із оригінальною композицією «Всі ми різні, але прекрасні».

Далі почався конкурс. Програму продовжила команда ІнІТКІ на чолі з ведучими Морозовою Владиславою (1КІ-10) та Далеким Юрієм (1КІ-10).

Ведучі свята Максим Стрельбіцький та Гречкосій Наталя

Ведучі свята

Максим Стрельбіцький та Гречкосій Наталя

Перший конкурсант Максим Стрельбіцький (1ПІ-10) одразу показав глядачам і журі, що ІнІТКІ підготувалися цього року дуже добре. Максим віртуозно виконав свою джазову композицію «Вальс для Наташи». Журі гідно оцінило гру Максима, і ми вітаємо його з перемогою. Наступний інструментальний номер «Список Шиндлера» теж викликав чимало приємних емоцій та підтримку залу. Дякуємо Максиму Стрельбіцькому (фортепіано) та Гречкосій Наталі (1КН-10) (скрипка) за гарну колективну роботу.

Спробував завоювати аудиторію своїм авторським віршем Василь Пастернак (2КН-10).

Василь Пастернак Зеленська Євгенія

Василь Пастернак

Зеленська Євгенія

Наступна учасниця відправила зал у далекі 70-ті. Пісня Velvet underground — «After hours» у виконанні Зеленської Євгенії (1КІ-10) дістала чималого успіху у глядачів. Женя продемонструвала не лише гарні вокальні дані, але й майстерну гру на гітарі.

Не можна залишити поза увагою акторські здібності наших учасників: Ліщука Олександра (1ПІ-10), Баланенко Антона (1ПІ-10), Сівець Оксани (2ПІ-10), Олексюк Марії (1ПІ-10), Білоконної Катерини (2ПІ-10), Даньковської Ольги (1ПІ-10). Своєю казкою «Як Василь ВУЗ обирав» авторський колектив ІнІТКІ продемонстрував неабияку талановитість наших студентів-першокурсників.

Ліщук Олександр, Баланенко Антон, Сівець Оксана, Олексюк Марія, Білоконна Катерина та Даньковська Ольга Колєватих Вікторія

Ліщук О., Баланенко А., Сівець О., Олексюк М., Білоконна К. та Даньковська О.

Колєватих Вікторія

Наступна учасниця Колєватих Вікторія (1КІ-10) своїм граційним запальним східним танцем з легкістю завоювала серця сильної половини залу.

Не переставала дивувати глядачів Євгенія Зеленська — спільно із Лелекою В’ячеславом (1КІ-10), вони майстерно виконали відомий музичний твір «Золотої класики» – «Жарт» Й. С. Баха.

Зеленська Євгенія та Лелека В’ячеслав Блідченко Юрій

Зеленська Євгенія та Лелека В’ячеслав

Блідченко Юрій

Завершив конкурсну програму від учасників ІнІТКІ Блідченко Юрій (2КН-10). Він з надзвичайною майстерністю виконав твір Мілана Дворжака «Етюд №6», за що й здобув прихильність не лише з боку глядачів, а й журі. Вітаємо Юрія з перемогою!

Ще раз дякуємо всім учасникам за прекрасний виступ. А також Басу Артему (1КС-10ім), Заверусі Олені (1ЗІ-10ім), Савальчук Тетяні (1ПІ-08) та Гріщенко Олександру (1ПІ-07) за допомогу в організації та проведенні свята.

Побажаємо їм успіхів та натхнення у подальшій роботі!

Останнє оновлення на Неділя, 16 січня 2011, 10:55