Студентська осінь – 2018 PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Відбувся традиційний університетський конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь – 2018». Тема — sequels and prequels до відомих художніх творів.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії презентувала команда першокурсників у складі Чернеги Дмитра (гр.3ПІ-18б), Тимошенка Богдана (гр.3ПІ-18б), Маланчук Анни (гр.3ПІ-18б), Пархоменка Романа (гр.3ПІ-18б), Пацалюка Володимира (гр.3ПІ-18б), Гуцал Анастасії (гр.3ПІ-18б), Карабун Вікторії (гр.1КН-18б), Панасюк Надії (гр.1КН-18б), Толстої Дар’ї (гр.1КН-18б), Нарожної Альони (гр.1КН-18б), Олійника Нікіти (гр.1КН-18б), Рибаченко Юлії (гр.2КН-18б), Мазур Аліни (гр.2КН-18б), Кислої Юлії (гр.2КН-18б), Максименюка Максима (гр.2КН-18б), Чорної Катерини (гр.1БС-18б), Шагіної Єлизавети (гр.1БС-18б), Дацюка Іллі (гр.2БС-18б), Фесенка Максима (гр.2БС-18б), Лисенка Євгенія (гр.2БС-18б), Ворожбита Михайла (гр.2БС-18б) та Грабарчука Антона (гр.2ПІ-18б).

Першокурсників до виступу готували активісти студентського самоврядування ФІТКІ Морозов Олександр (гр.2КН-18м), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Душко Аліна (гр.2БС-16б), Руденко Максим (гр.3КН-16б), Шептяков Ігор (гр.1КН-17б), Каплунський Олександр (гр.1КН-17б), Кучеренко Ольга (гр.1КН-17б), Шевчук Владислава (гр.2КН-17б), Побережник В’ячеслав (гр.1КН-17б), Городецький Юрій (гр.1КН-17б) та Хазівалієва Ірина (гр.2КН-17б).

Чудовий виступ нашої команди, яка зіграла sequel до «Джеймса Бонда», не залишив байдужим глядачів.

Серед перемог команда отримала приз за кращий номер у номінації вокалу – Мазур Аліна (гр.2КН-18б) та приз від спонсорів за вокальний дует у складі Мазур Аліни (гр.2КН-18б) і Маланчук Анни (гр.3ПІ-18б). Рибаченко Юлія (гр.2КН-18б) була визнана кращою актрисою конкурсу «Студентська осінь – 2018».

Дякуємо нашим першокурсникам за гарний виступ і вітаємо з яскравими перемогами!