УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Магістрантка ФІТКІ була учасницею Всеукраїнського форуму студентського самоврядування в Сумах PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У жовтні 2018 року в Сумах відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Учасницею Форуму була магістрантка ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Дар’я Лудан (гр.2КН-17м).

На форумі відбулися панельні дискусії із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, керівником експертної групи з питань аналітики та фінансування директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олександром Смирновим, представниками UNIT Factory, представниками національного союзу студентів Великобританії Cat Turhan та Yinbo Yu та багатьма іншими цікавими спікерами.

Своїми враженнями ділиться Дар’я Лудан: «Дуже цікавою і корисною була симуляційна гра – реаліті-шоу "Останній студент", яка тривала протягом другого дня форуму. 200 студентів України об'єднали в один вигаданий університет, де приблизно 1 година – це 1 рік навчання, потім загальні збори з ректором, підсумки року, голосування за нові закони і далі в бій.
Ми мали заліковки, з якими прокачували свої навики, виконуючи оригінальні завдання в різних категоріях. Створювали власні студентські осередки, студради, з якими проходили квест всередині загального "квесту". Писали заяви ректору, стояли в чергах у секретаріат, здавали заліки – все як у реальному житті. Навіть влаштували бунт проти ректорату і кричали "ганьба" під конгрес-центром на всі Суми, а люди на вулиці не розуміли, що це за мітинг.

Після гри було дуже легко провести паралель із реальним життям, відчути, як робота на першому курсі навчання відрізняється від останнього курсу і, проживши все за один день, побачити й проаналізувати свої студентські роки "з боку".

Окрім гри, у нас були важливі панельні дискусії та цікава культурна програма – екскурсія історичним центром міста Суми, інтерактивне знайомство учасників, вечірка із представниками команд Ліги Сміху.

На Форумі отримала корисні знання і навики для розвитку студентського самоврядування у рідному виші.»Останнє оновлення на Середа, 21 листопада 2018, 12:20
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.