Змагання з футболу серед першокурсників PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини
alt

В період з 21.09 по 20.09.2010 р. відбулися традиційні для нашого університету змагання з футболу серед першокурсників.

Команду від ІнІТКІ представляли такі молоді футболісти: Бунько Андрій (1КН-10), Шашков Роман (1БС-10), Тубрій Микола (1БС-10), Демчук Артем (1БС-10), Шаферолт Олег (2БС-10), Вузій Сергій (1БС-10), Зінчук Віктор (1ПІ-10), Дрижук Андрій (2КІ-10), Лялюк Богдан (1КІ-10), Кметь Сергій (1КН-10), Бугера Євген (1КІ-10), Далекий Юрій (2КІ-10).

alt

22.09.2010 р. відбувся перший для команди матч. Гра проводилась між ІнІТКІ та ІнАЕКСУ. Вигравши у команди ІнАЕКСУ гру з рахунком 0:8, наша збірна потрапила до півфіналу, де зіграла наступний матч з командою інституту ЕЕЕМ. Гра відбулася 27.09.2010 р. ІнІТКІ знову перемагає з рахуном 0:8 і проходить до фіналу.

У фіналі на хлопців чекала збірна команда ІнБТЕГП, яку ми перемогли з результатом 0:4. Команда ІнІТКІ показала рекордні результати. Ця перемога була першою за останні роки. 16 забитих голів без жодного пропущеного – це справді прекрасний результат!

alt

Висловлюємо подяку усім гравцям, особливо Зінчуку Андрію, як кращому захиснику, та Дрижуку Андрію, як кращому нападаючому. А також тренеру команди – Микитюку Євгену Петровичу за гарну організацію нового поповнення ІнІТКІ.

Бажаємо команді і далі зростати у футбольній кар’єрі та досягати таких же вражаючих результатів на «дорослому» рівні!

Останнє оновлення на Неділя, 16 січня 2011, 11:01