УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Студентка кафедри програмного забезпечення була учасником літнього курсу у Польщі PDF Print E-mail
Новини - Останні новини

Студентка 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником літнього курсу з вивчення польської мови у Польщі. Курси було організовано і фінансовано Польською Агенцією Академічних Обмінів (NAWA) у кількох містах Польщі, серед яких Бидгощ, Краків, Торунь, Варшава, Люблін, Вроцлав, Катовіце та Познань.

Алла ділиться своїми враженнями від курсу: «Мені пощастило побувати у місті Бидгощ, що на півночі Польщі. Заняття проводилися польськими викладачами у Вищій Школі Економіки (Wyższa Szkoła Gospodarki) і, зазвичай, проходили в інтерактивній формі, з іграми або переглядом кінофільмів.

У перший день ми склали тест на визначення рівня знання мови. Для мене тест виявився не надто важким, оскільки раніше я вже вивчала польську мову, до того ж польська та українська, як слов’янські мови, дуже схожі. Після тесту ми були поділені на 4 групи за рівнями A,B,C і D відповідно, я потрапила в групу С.

Загалом на курсі було біля 60 учасників (а у мої групі – близько 15), серед яких студенти з Казахстану, України, Китаю, Японії, Кореї, Індії, Індонезії, Великої Британії, Франції, Німеччини, Хорватії, Македонії, Литви, Росії і навіть представники Бразилії, Гондурасу та Канади. Це, мабуть, найбільш інтернаціональна група студентів, у якій я коли-небудь перебувала.

Кожного дня після обіду ми мали культурну та розважальну програму –відвідали музей історії міста, міську галерею, зоопарк, папугарню, а також музей «Мила та бруду», де нам вдалося навіть створити своє власне мило.

Бидгощ – дуже мальовниче місто, у цьому ми ще більше переконалися на екскурсії «річковим трамваєм» по річці Брда, що протікає через усе місто.

Навчальний заклад, де у нас проходили заняття, має свою секцію з плавання на каное, тому у нас була нагода і самим спробувати себе у цьому спорті. Ми отримали незабутні враження!

 

Алла Штокал – крайня ліворуч

Також ми відвідали унікальний музей «Експлозеум» – це колишній німецький завод з виготовлення вибухівки (нітрогліцерину) у часи другої світової війни, який вражає своєю площею.

Алла Штокал – друга ліворуч

Щосуботи, а інколи і в неділю, ми їздили на екскурсію у інше місто. За весь курс, який тривав місяць, ми встигли побувати у Труймясті, таку назву мають три міста-порти (Гданськ, Сопот, Гдиня), що на березі Балтійського моря, у місті Торунь – батьківщина Коперника, Гнєзно – перша столиця Польщі, а також у старовинному Познані. Найбільше мені сподобалось і запам’яталось місто Сопот, де знаходиться найдовший у Європі дерев'яний морський пірс, звідки відкривається неймовірний вид на море.

По завершенню курсу ми склали іспит та отримали сертифікати.
Мій рівень польської мови значно виріс, дякуючи талановитим викладачам і завдяки перебуванню у польськомовному середовищі.

Це був дуже насичений місяць, який дуже швидко минув, але подарував мені безцінні спогади, нових друзів і звісно – знання».

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.