УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Протокол засідання конкурсної комісії PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Протокол засідання конкурсної комісії ІнІТКІ
з питання щодо рекомендації на зарахування бакалаврів для продовження навчання за освітньо-професійними програмами спеціалістів та магістрів
від 25 серпня 2010 р.



ПРИСУТНІ:

Голова комісії— Азаров О.Д., директор ІнІТКІ, зав. каф. ОТ, проф., д.т.н.


Заступники голови— Войтко В.В., декан ФКІ, доц. каф. ПЗ, к.т.н.;
Дудатьев А.В., декан ФКСМ, доц. каф. ЗІ, к.т.н.


Члени комісії— Денисюк А.В., заст. декана ФКІ з ВР, асистент каф. ПЗ;
Очкуров М.А., заст. декана ФКСМ з ВР, ст. викладач каф. ОТ;
Пєтух А.М., зав. каф. ПЗ, проф., д.т.н.;
Перевозніков С.І., зав. каф. КН, проф., д.т.н.;
Лужецький В.А., зав. каф. ЗІ, проф., д.т.н.;
Чертова Н.С., голова студради ФКСМ;
Романов В.С., голова студради ФКІ;


Технічний секретар— Савицька В.А., методист ІнІТКІ.



СЛУХАЛИ:Інформацію голови конкурсної комісії, директора інституту ІТКІ Азарова Олексія Дмитровича про рекомендацію до зарахування на навчання бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів і спеціалістів державної та договірної форм навчання.


Місць для навчання за денною державною формою виділено:
(8.0915 - 14; 7.0915 - 13);
(8.160105 - 7, 7.160105 - 8);
(8.080403 - 15, 7.080403 – 8, 8.080404 – 7, 7.080404 - 10).

Місць для навчання за заочною державною формою виділено:
(7.0915- 5);
(7.080403 – 2, 7.080404 - 1).



УХВАЛИЛИ:1. Згідно з положенням «Про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів інженерного напряму до Вінницького національного технічного університету» та, враховуючи результати атестації випускників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, рекомендувати приймальній комісії ВНТУ зарахувати на навчання таких бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів стаціонарної державної форми навчання:



Факультет комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність 7.091501 –
«Комп’ютерні системи та мережі»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Боднарчука Андрія Васильовича 2 4,3
Дорогозюк Ольгу Василівну 2 4,06
Коврукова Євгена Олексійовича 2 4,49
Курдибас Анну Михайлівну 2 4,47
Опольського Артема Володимировича 2 4,36
Снігура Андрія Сергійовича 2 4,09
Янчука Андрія Віталійовича 2 4,6
Баса Артема Геннадійовича 3 4,58
Аксентій Катерину Іванівну 3 3,96
Балдинюка Андрія Віталійовича 3 3,79
Дисюка Тараса Вікторовича 3 4,26
Томчука Олексія Юрійовича 3 4,63

Спеціальність 7.160105 –
«Захист інформації в комп’ютерних системах та мережах»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Гудзя Вадима Васильовича 2 5,485
Дуброва Олександра Федоровича 2 5,6
Задніпрянного Павла Генадійовича 2 5,25
Колосова Євгена Сергійовича 2 4,983
Оксимчука Дмитра Сергійовича 2 5,413
Гончара Сергія Івановича 2 5,15
Свистуна Дмитра Анатолійовича 2 5,97
Швидкого Максима Петровича 2 4,947


Факультет комп’ютерного інтелекту

Спеціальність 7.080403 –
«Програмне забезпечення автоматизованих систем»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Господинова Дмитра Михайловича 2 3,772
Кравченка В’ячеслава Васильовича 2 3,832
Магдича Юрія Сергійовича 2 4,064
Верегу Віктора Сергійовича 3 3,124
Олійника Юрія Володимировича 3 3,631
Панчук Анну Олександрівну 3 6,398
Сапожніка Олександра Ігоровича 3 7,032
Синенького Михайла Любомировича 3 6,313

Спеціальність 7.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Вільямова Івана Олександровича 2 5,475
Гільфанову Алісу Асхатівну 2 5,930
Гончарука Владислава Сергійовича 2 6,075
Петрунько Ларису Дмитрівну 2 7,320
Седлецького Миколу Васильовича 2 5,950
Фурман Тетяну Володимирівну 2 6,488
Бурдегу Ольгу Сільвеївну 3 3,920

Спеціальність 7.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:

спеціалізація –
«Інтелектуальні інформаційні технології обробки даних в системах моніторингу та контролю»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Антонець Яну Вікторівну 2 5,545
Вознесенського Костянтина Юрійовича 2 5,820


УХВАЛИЛИ:2. Згідно з положенням «Про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів інженерного напряму до Вінницького національного технічного університету» та, враховуючи результати атестації випускників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, рекомендувати приймальній комісії ВНТУ зарахувати на навчання таких бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів інженерії стаціонарної державної форми навчання:



Факультет комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність 8.091501 –
«Комп’ютерні системи та мережі»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Биковського Максима Олександровича 1 4,968
Мандро Олександра Миколайовича 1 4,968
Монастирського Дениса Вікторовича 1 4,436
Барабанову Ларису Леонідівну 2 5,614
Беженару Христину Олегівну (держ. замовл. Молдова)
Голінковського Віталія Юрійовича 2 4,86
Козлова Сергія Леонідовича 2 6,055
Короленка Максима Вікторовича 2 5,581
Маковія Андрія Михайловича 2 4,852
Мельника Сергія Олександровича 2 6,692
Поліщук Лілію Вікторівну 2 5,278
Шевченка Олександра Юрійовича 2 4,856

Спеціальність 8.160105 –
«Захист інформації в комп’ютерних системах та мережах»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Богатирьову Валентину Василівну 1 5,777
Гладьо Андрія Ігоровича 1 6,205
Гончар Аліну Ігорівну 1 5,735
Губернаторова Олександра Анатолійовича 1 6,2
Заверуху Олену Анатоліївну 1 6,981


Факультет комп’ютерного інтелекту

Спеціальність 8.080403 –
«Програмне забезпечення автоматизованих систем»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Стеценко Тетяну Сергіївну 1 6,576
Бабія Ігоря Геннадійовича 2 5,47
Гнатовського Ігоря Вікторовича 2 4,957
Данилюка Андрія Михайловича 2 5,448
дель Росаріо Сердюка Ернесто 2 6,11
Компанієць Тетяну Ігорівну 2 4,736
Лук’яненка Дмитра Юрійовича 2 5,469
Неживенка Дениса Валерійовича 2 5,53
Павлишина Сергія Анатолійовича 2 6,224
Папернюка Сергія Леонідовича 2 5,166
Присяжнюк Вікторію Володимирівну 2 4,076
Пугачову Євгенію Миколаївну 2 5,161
Швеця Броніслава Броніславовича 2 5,79

Спеціальність 8.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Щепановського Констянтина Валентиновича 1 6,936

Спеціальність 8.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:

спеціалізація –
«Інтелектуальні інформаційні технології обробки даних в системах моніторингу та контролю»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Дрижука Руслана Сергійовича 1 4,768


УХВАЛИЛИ:3. Згідно з положенням «Про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів інженерного напряму до Вінницького національного технічного університету» та, враховуючи результати атестації випускників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, рекомендувати приймальній комісії ВНТУ зарахувати на навчання таких бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів інженерії стаціонарної договірної форми навчання:



Факультет комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність 8.091501 –
«Комп’ютерні системи та мережі»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Ільницького Євгена Ігоровича 2 4,016
Онофрейчука Костянтина Вікторовича 2 4,62
Колосенка Романа Анатолійовича 3 4,244
Куценка Сергія Анатолійовича 3 4,382


Факультет комп’ютерного інтелекту

Спеціальність 8.080403 –
«Програмне забезпечення автоматизованих систем»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Корнєєва Юрія Олександровича 2 4,004
Маруню Віталіну Павлівну 3 4,173
Ружицьку Олександру Миколаївну 3 5,173

Спеціальність 8.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Воловика Даниїла Владленовича 2 6,263
Ковальчука Вадима Олеговича 2 5,373


УХВАЛИЛИ:4. Згідно з положенням «Про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів інженерного напряму до Вінницького національного технічного університету» та, враховуючи результати атестації випускників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, рекомендувати приймальній комісії ВНТУ зарахувати на навчання таких бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів стаціонарної договірної форми навчання:



Факультет комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність 7.091501 –
«Комп’ютерні системи та мережі»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Вовка Олександра Володимировича 3 3,77
Голобородька Олександра Володимировича 3 4,05
Деруна Олександра Сергійовича 3 3,76
Каленського Олега Владиславовича 3 3,11
Килимчука Олександра Олександровича 3 3,37
Кирієнка Миколу Васильовича 3 3,97
Кравчука Олександра Васильовича 3 3,71
Медвєдєва Артема Валерійовича 3 3,14
Пелипенка Миколу Михайловича 3 4,0
Полинчука Сергія Володимировича 3 3,78
Русятинського Андрія Валентиновича 3 3,14
Самойлова Віктора Олександровича 3 3,46
Суркова Костянтина Володимировича 3 3,37
Схабовського Максима Миколайовича 3 3,82
Федорика Віталія Васильовича 3 3,05
Фєнєва Євгена Олександровича 3 3,11
Шарудіна Олега Олександровича 3 3,76

Спеціальність 7.160105 –
«Захист інформації в комп’ютерних системах та мережах»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Алєксандрову Галину Геннадіївну 3 3,16
Бейгельмана Давіда Олеговича 3 3,51
Бейгельмана Романа Олеговича 3 4,8
Джогана Сергія Васильовича 3 3,12
Еннса Ігора Володимировича 2 4,0
Лазаренка Дениса Ігоровича 3 3,28
Мельникова Володимира Руслановича 3 3,08
Моянського Віталія Анатолійовича 3 3,08
Олеся Віктора Петровича 2 4,463
Поджару Катерину Григоріївну 2 4,333
Прийму Віталія Ігоровича 3 3,08
Слотюка Ігора Петровича 2 4,745
Соколенка Олексія Юрійовича 3 3,7
Товтіна Ігоря Олександровича 3 3,04
Франчука Олега Васильовича 3 3,8
Четверика Романа Олександровича 3 3,42
Шулиму Сергія Володиморовича 2 4,702
Янківського Леоніда Анатолійовича 3 3,25


Факультет комп’ютерного інтелекту

Спеціальність 7.080403 –
«Програмне забезпечення автоматизованих систем»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Вінніченка Олександра Сергійовича 3 3,864
Доценка Романа Юрійовича 3 3,852
Зінчука Олександра Сергійовича 3 3,516
Іващенка В’ячеслава Анатолійовича 3 3,18
Маковійчука Віталія Васильовича 3 3,816
Матищука Максима Миколайовича 3 3,04
Миронова Ігоря Олеговича 3 3,744
Моспан Юлію Вікторівну 3 3,512
Охоту Миколу Володимировича 3 3,532
Сердюка Віталія Олександровича 3 3,774
Собка Олексія Олеговича 3 3,86
Ткача Дмитра Геннадійовича 3 3,04
Човчу Олександра Сергійовича 3 3,804
Цимбалюка Олександра Анатолійовича 3 3,12

Спеціальність 7.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Беньківського Артура Костянтиновича 2 4,760
Жагловського Владислава Євгеновича 2 3,697
Затравкіна Олексія Сергійовича 2 3,752
Коростельова Максима Сергійовича 2 4,254
Ліщинського Сергія Анатолійовича 2 5,262
Малярчука Максима Миколайовича 2 3,980
Антонішена Вадима Дмитровича 3 3,852
Бевзу Леоніда Валерійовича 3 3,423
Бромірського Павла Сергійовича 3 4,355
Гержину Володимира Олеговича 3 3,120
Кісіля Володимира Вікторовича 3 3,108
Мельника Василя Олексійовича 3 3,840
Моргуна Івана Сергійовича 3 4,959
Семенова Ігоря Ігоровича 3 3,396
Собко Віту Василівну 3 4,528

Спеціальність 7.080404 –
«Інтелектуальні системи прийняття рішень»:

спеціалізація –
«Інтелектуальні інформаційні технології обробки даних в системах моніторингу та контролю»:


ПІБ Категорія пріоритету* Рейтинг
Боярського Віталія Юрійовича 2 4,657
Брилянта Володимира Олександровича 3 3,656
Останнє оновлення на Неділя, 17 жовтня 2010, 15:30
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.