Студенти ФІТКІ – переможці дебатного турніру у ВНТУ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Завершилися змагання дебатного турніру у ВНТУ. У часть у турнірі взяли дві команди з факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії і обидві команди стали переможцями турніру серед 16 команд-учасниць змагань.

1 місце посіла збірна команда студентів ФІТКІ у складі Сергія Давидова (кафедра КН, 4 курс, гр.2КН-14б), Олександра Стрижалова (кафедра КН, 3 курс, гр.1КН-15б), Юлії Панфілової (кафедра ПЗ, 1 курс, гр.3ПІ-17б) та Аліни Чан (кафедра ПЗ, 1курс, гр.3ПІ-17б).

2 місце посіла команда першокурсників ФІТКІ з кафедри захисту інформації у складі Володимира Говоруна (кафедра ЗІ, 1 курс, гр.2БС-17б), Віталія Буняка (кафедра ЗІ, 1 курс, гр.2БС-17б), Андрія Притули (кафедра ЗІ, 1 курс, гр.2БС-17б) та Артема Поліводського (кафедра ЗІ, 1 курс, гр.2БС-17б).

Команда першокурсників ФІТКІ з кафедри захисту інформації

Вітаємо наших студентів з перемогою!