Студенти ФІТКІ – призери Кубку кураторів з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» PDF Печать E-mail

У ВНТУ пройшли інтелектуальні ігри «Кубку кураторів 2018». Чемпіонат проходив за правилами інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Участь у змаганнях взяли студенти першого курсу ВНТУ разом з кураторами груп.

Студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії стали призерами інтелектуальних змагань.

2 місце посіла команда першокурсників кафедри комп’ютерних наук (гр.1КН-17б) у складі: Богдана Фесенка, Ольги Кучеренко, Максима Цимбалюка, Юрія Сопільняка, Нікіти Левченка та куратора – доцента кафедри КН Олени Суприган.

3 місце посіла команда першокурсників кафедри програмного забезпечення (гр.2ПІ-17б) у складі: Олега Білозора, Артема Нікітчука, Дмитра Нікішкіна, Дениса Роботька, Дмитра Судоми та заступника куратора – аспіранта кафедри ПЗ Олександра Дудника.

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

Обновлено 13.06.2018 10:37