Викладач ФІТКІ Євген Шемет стажувався у Гарвардському університеті (Бостон, США) PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Випускник кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, а нині вже викладач цієї кафедри Євген Шемет стажувався у Гарвардському університеті (Бостон, США).

«Женя Шемет дуже серйозний фахівець. Він один із головних розробників веб-сервісу Євротаксі у Вінниці (до речі, один із перших подібних сервісів у Вінниці). Це онлайн сервіс, коли ви через смартфон можете замовити собі таксі. За градацією у нього рівень програміста senior. Зарплата в університеті не є фактором, який може зацікавити такого рівня фахівця. Отож, причина, чому він вирішив стати викладачем, — бажання не лише розвиватись самому, а й бачити навколо себе успішних людей», — розповідає завідувач кафедри комп’ютерних наук ВНТУ, доктор технічних наук, професор Андрій Яровий.

Євген Шемет про Гарвард: «Стажувався в Гарвардському університеті у Бостоні. Спілкувався з тими, хто створює курс CS50. Це близько півсотні осіб, які займаються власне цим курсом. Найдивніше — Гарвард набагато більше схожий на ВНТУ, аніж мені здавалося!

Відрізняється матеріальна база. Університет — це набір курсів, які проходить людина. А курс дуже сильно залежить від викладача. Я проходжу багато курсів передових університетів онлайн. Є курси, які організовані добре, а є й такі, що організовані погано. Там у людей значно більше можливостей. Викладач може сфокусуватися на одному своєму курсі. Мені ж доводиться мати ще роботу окрім університету. На зарплату викладача я ще не навчився жити.

Гарвард дуже дорогий університет. І усі вилиці Кембриджа в студентах. До речі, курити цигарки тютюнові там заборонено».

Останнє оновлення на Середа, 13 червня 2018, 10:21