КУБОК ВЕКУА - 2018 PDF Печать E-mail

У святкові дні 26 і 27 травня 2018 року відбулися змагання 12-ої міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Векуа, які підбили підсумки сезону 2017/2018 навчального року щодо олімпіад, які проводяться за правилами студентської першості світу АСМ-ІСРС.

Кубок Векуа є професійною олімпіадою, яка не обмежує склад учасників жодними рамками. Тут можуть змагатися і школярі, і студенти, і ветерани, які вже давно закінчили навчальні заклади; учні та їх тренери; професійні програмісти і аматори.

Учасники можуть змагатися в особистому і/або командному турах. Команди можуть включати до свого складу від одного до трьох учасників, кожен з яких може представляти різні навчальні заклади, компанії, міста або й країни.

Змагання цього року пройшли у мультисайтовому режимі на майданчиках п’яти країн: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Росії та України.

В Україні олімпіаду Кубку приймали три університети: Вінницький національний технічний університет (ВНТУ), Одеська національна академія харчової промисловості (ОНАХТ) та Ужгородський національний університет (УжНУ).

Координатором Кубку Векуа по Україні був професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра.

На вінницькому майданчику для участі у змаганнях зареєструвалися сім команд ВНТУ, по одній команді Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського (ВДПУ) і Донецького національного університету (ДонНУ) та одразу 11 команд Вінницької фізико-математичної гімназії №17 (ФМГ №17).

Крім того, для участі в олімпіаді до Вінниці приїхали чотири команди Київського національного університету ім. Т. Шевченка (КНУ), команда Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя (ТНТУ) і одна студентка Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

Учасники посмакували національну грузинську страву — хачапурі. Харчування учасників під час обох турів забезпечив Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

Особистий тур

День особистого туру олімпіади – 26 травня. Високі результати показали учасники вінницького майданчику.

Два 2-их місця по майданчику і диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа вибороли Юрій Шмерчук (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м) і Олексій Кавка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б).

Диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа отримує Юрій Шмерчук (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)

Диплом ІІ-го ступеня Кубку Векуа отримує Олексій Кавка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б)

Два 3-х місця посіли і отримали диплом ІІІ ступеня Кубку Векуа Олександр Спажев (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра КН, гр. 2КН-15б) і Леонід Кузнецов (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-16б).

Командний тур

27 травня у командному турі Кубку Векуа взяли участь 77 команд.

Кращі команди ВНТУ отримали дипломи ІІІ ступеня Кубку Векуа: команда ++j+++j у складі Михайла Кренціна (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) і Антона Зубка (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) та команда figTree у складі Олексія Кавки (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-14б), Андрія Андреєва (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 2ПІ-14б) і Максима Мельника (ВНТУ, ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17б).

Краща команда ВНТУ ++j+++j у складі Михайла Кренціна, Олександра Восьмушка і Антона Зубка  посіла 3 місце на вінницькому майданчику

Призери Кубку Векуа – команда figTree у складі Олексія Кавки, Андрія Андреєва і Максима Мельника

Вітаємо наших програмістів з черговою перемогою!

Обновлено 04.06.2018 08:48