Студенти ФІТКІ – переможці фінальних «Інженерних змагань» у Львові PDF Печать E-mail

У Львові з 16 по 20 травня 2018 р. проходив національний етап інженерних змагань EBEC Challenge у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», організований осередком BEST Lviv.

Цьогоріч національний етап EBEC Challenge у всій Європі об’єднаний спільною темою — смарт-сіті.

У фінальних змаганнях ВНТУ представляли переможці регіонального етапу змагань: збірна команда студентів ФІТКІ та ФМТ «Ми у мами інженери» (змагалася в номінації Team Design) та команда Greentvein (змагалася  в номінації Case Study).

Склад команди «Ми у мами інженери»: Мартишев Владислав (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Мартишев Роман (ФМТ), Кириленко Георгій (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15б).

Завдання першого дня змагань – створити підйомний кран для сортування. Кран мав не просто піднімати вантаж, а й сортувати його за кольорами і переносити в визначене місце. Як кажуть організатори змагань, така розробка буде дуже корисною для розв’язання проблеми сортування сміття.

Команда ВНТУ «Ми у мами інженери» на фінальному етапі «Інженерних змагань у Львові

У другий день змагань команди розробляли концепцію створення транспортного засобу, який можна було б виготовити за п’ять днів. Була задана ситуація, що команда опиняється за 200 км від населеного пункту, їм надається шасі від автомобіля і набір інструментів та матеріалів із будівельного магазину. Учасники мають обрахувати швидкість і вартість засобу, а також визначити, чи реально потім запровадити спроектований пристрій у виробництво.

В останній конкурсний день команди працювали над відновлюваними засобами енергії. Це мав бути енергоефективний прототип міста із мінімізованим споживанням вичерпних ресурсів. У проекті потрібно було використовувати джерела відновлюваної енергії — сонця, вітру, річок.

Переможцем фіналу в номінації Team Design (1 місце) стала команда ВНТУ – збірна команда студентів ФІТКІ та ФМТ «Ми у мами інженери».

Вітаємо наших студентів з перемогою!