Студенти ФІТКІ – фіналісти ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач PDF Печать E-mail

У Вінниці відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач на території України проводиться з ініціативи Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, з метою пошуку, підтримки талановитих школярів і студентів, популяризації математичних знань за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Всеукраїнський етап Міжнародного чемпіонату проводиться в Україні спільно з Міжнародним комітетом математичних змагань та Французькою федерацією математичних змагань на базі Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.

Чемпіонат проходить під егідою та за завданнями Міжнародного комітету математичних змагань (м. Париж, Франція) у чотири етапи:

I етап – чвертьфінал (заочний тур у грудні-січні);

II етап – півфінал (очний тур у березні);

III етап – національний фінал (очний тур у травні);

IV етап – міжнародний суперфінал (традиційно проводиться в м. Парижі протягом двох днів у кінці серпня).

У півфіналі чемпіонату взяли участь переможці чвертьфіналу – 14 студентів ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Стрижалов Олександр (кафедра КН, гр.1КН-15б), Стойко Максим (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б), Селезньов Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Василевський Володимир (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Кравченко Дарина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Гречкосій Давид (кафедра КН, гр.2КН-17б), Дончук-Донцов Петро (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Пастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б), Зелений Владислав (кафедра КН, гр.2КН-17б), Лиськов Дмитро (кафедра ЗІ, гр.2БС-16б), Лабусюк Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Борисюк Володимир (кафедра КН, гр.2КН-17б), Звіряка Лілія (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Піскунов Ярослав (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Студенти ФІТКІ – півфіналісти ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

За результатами півфіналу фіналістами чемпіонату стали 8 студентів ФІТКІ: Стрижалов Олександр (кафедра КН, гр.1КН-15б), Стойко Максим (кафедра ЗІ, гр.1БС-17б), Селезньов Віталій (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Василевський Володимир (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Кравченко Дарина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Гречкосій Давид (кафедра КН, гр.2КН-17б), Дончук-Донцов Петро (кафедра ЗІ, гр.1БС-16б), Пастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б).

У фіналі наші студенти показали високі результати.

За багаторічну сумлінну працю по залученню дітей шкільного віку та молоді до участі у Міжнародних чемпіонатах з розв’язування логічних математичних задач заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко була нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.