Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

122

23-24 березня 2010 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку „Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація". Конкурсна комісія розглянула  164 студентських наукових робіт, що надійшли з  58  вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступило   42  студенти з   29 вищих навчальних закладів. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева комісія нагородила конкурсантів дипломами I, II, III ступеня.

Диплом I ступеня отримали: Дивак Тарас Миколайович (Тернопільський національний економічний університет), Головко Олександр Олександрович Фесьоха Віталій Вікторович (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»), Сурова Ганна Геннадіївна (Донецький національний технічний університет), Федченко Олена Вікторівна (Сумський державний університет), 1609Морозова Катерина Федорівна (Севастопольський національний технічний університет), Дудник Олександр Вікторович, Ходжаніязов Ігор Курбанбайович (Вінницький національний технічний університет), Мельничук Євген Дмитрович (Харківський національний університет радіоелектроніки), Курінь Ксенія Олександрівна (Національний авіаційний університет), Гавенко Олег Віталійович, Стеценко Тетяна Сергіївна, Павлишин Сергій Анатолійович (Вінницький національний технічний університет).

Голова галузевої  конкурсної комісії: Грабко В.В. Члени галузевої конкурсної комісії: Азаров О. Д., Ткаченко О. М., Пєтух А. М., Лужецький В. А., Перевозніков С. І., Дивак М. П., Гороховський О. І., Майданюк В. П., Обідник Д. Т., Семеренко В. П., Дудатьєв А. В., Колесник І. С.

Євген Мельничук, студент Харківського національного університету радіоелектроніки, охоче погодився поділитись враженнями від конкурсу.

- Перш за все, ми для себе внесли ясність в результати нашої роботи, в процес підготовки тезису виступу, ми заново оцінили наш результат і підготували новий, ще раз переконалися в працездатності наших критеріїв. Особисто мене розчарувала те, що багато хто на запитання: "Який науковий результат?", відповідають: "Програмний комплекс дозволяє виконати..." Тобто немає такого наукового результату, мало де його помітив, на жаль, небагато робіт було, де можна помітити нове. В основному пропонували вже готову методику, якою надалі можна скористатися.

- Чи виправдав конкурс Ваші сподівання?

-Незалежно від результату, ми отримали для себе хороші результати, спробували ознайомити  з ними науковий світ, висвітити актуальну тему. Зараз відкритий Національний конкурс на стандарт шифрування. Від нашого інституту, кафедри було подано 5 з 6 , шостий з Києва. Взагалі, я задоволений, що зміг донести ідею до людей.

- Як Вам культурна програма?

- Сподобалися екскурсії: побачили музей Чайковського, прекрасний Браїлівський монастир, музей ім.. М. І. Пирогова. В цілому нас прийняли дуже добре. Дякуємо Колесник Ірині Сергіївні за те, що розказала і показала нам багато чого захоплюючого та незабутнього! Спасибі Вам, що цікавитесь!

Васілевська Антоніна, студентка Київського торговельно-економічного інституту:

- Участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт - це набуття хорошого досвіду. Моя тема звучить так: " Створення комп'ютерної системи радника комплексного оцінювання фін стану підприємства". Я надалі збираюся розвивати свій науковий напрям. Особливо конференція сподобалася тим, що на ній представлено велике різномаїття тем, я з неабияким ентузіазмом слухала кожного доповідача. Єдине - не вистачало тайм-менеджера, який би визначав регламент на запитання кожного учасника. Я у захваті від екскурсії, яку нам провели. Ми відвідали мальовничі куточки Вінниччини.

Ткаченко Олександр Миколайович охарактеризував проведену конференцію:

"Всеукраїнський конкурс проходить у нас вже п'ятий раз. Цікаво, що на перший конкурс було подано трохи більше 50 робіт, а на підсумкову конференцію приїхало п'ятнадцять фіналістів. Зараз ці цифри зросли приблизно в три рази. Але так само, як на самому початку, суворе журі вельми ретельно розбирає і оцінює представлені доповіді. Особливо хотів би відзначити роботу в журі голови секції інформатики д.т.н., проф. Миколи Петровича Диваки (Тернопільський національний економічний університет). Його блискуча ерудиція і широкий науковий кругозір дозволяли йому моментально визначити найважливіші аспекти і вузькі місця практично будь-якої роботи. Притому його питання і критичні зауваження стосувалися саме суті роботи, а не формальних моментів. Цікавою була реакція учасників. Якщо деякі зауваження вони зустрічали «в штики», що само по собі непогано, то до слів Миколи Петровича вони явно прислухалися. Упевнений, що саме такий серйозний аналіз буде сприяти формуванню та професійному росту майбутніх вчених. Хоча чому майбутніх? На одностайну думку членів журі, деякі представлені роботи вже зараз «тягнули» на кандидатську дисертацію".

Іванішина Дар'я

Останнє оновлення на Понеділок, 06 грудня 2010, 16:34