Студенти ФІТКІ – переможці «Інженерних змагань» PDF Печать E-mail

У ВНТУ відбувся перший етап Всеукраїнського ІТ-конкурсу «Інженерні змагання 2018». Організатором змагань є міжнародна студентська організація BEST.

Переможцями змагань стали студенти ФІТКІ:

у номінації Team Design:

1 місце – команда «Ми у мами інженери» у складі Мартишева Владислава (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Мартишева Романа (ФМТ), Кириленка Георгія (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Ланового Романа (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15б).

2 місце – команда «Motus V2.0» у складі Пантелюка Дмитра (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Плахотнюка Вадима (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-15б), Григоришеної Катерини (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-15б), Кухарець Оксани (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-17б),

3 місце – команда «++j+++j» у складі Восьмушка Олександра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Кренціна Михайла (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Зубка Антона (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ніколайчука Владислава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б).

у номінації Case Study

2 місце – команда «The Turing Machine» у складі Сугак Дарини (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Очеретного Анатолія (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Харчука Дениса (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б), Ярощука Мирослава (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б).

3 місце – команда «Debauchery Tea Party» у складі Довбиша Павла (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б), Круця Дмитра (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Кучера Микита (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б), Степового Владислава (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.3ПІ-17б).

Обновлено 31.05.2018 13:28