Перемоги студентів ФІТКІ у Болгарії PDF Печать E-mail

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж» (м.Хасково, Болгарія). Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ отримали на конкурсі 13 медалей! Це гучна перемога гуртківців студії з комп’ютерної графіки та веб-дизайну, що функціонує на ФІТКІ (керівник студії – перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк).

Роботи наших студентів демонструються на білбордах у місті Хасково, тож про студентів ВНТУ знають у Болгарії.

Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж»

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж»:

золота медальОлександр Недоснований (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс);

золота медальВладислав Кокушкін (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

золота медальСофія Мошенська (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б);

золота медальДмитро Гедз (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-17м);

срібна медальОлена Літушко (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-17м);

срібна медальНаталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м);

срібна медальАнастасія Черниш (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б);

срібна медальАлла Штокал (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б);

срібна медальВолодимир Малиновський (ФІТКІ, кафедра КН, гр.1КН-17м);

бронзова медальТетяна Салтикова (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-17м);

бронзова медальОлександр Мальований (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б);

бронзова медальОлег Короленко (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-17м);

бронзова медальЮрій Кучер (ФІТКІ, кафедра ОТ, випускник 2018 року).

Дипломами нагороджені також керівники переможних проектів – перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Робота переможниці конкурсу Софії Мошенської