Травневі перемоги Олександра Недоснованого PDF Печать E-mail
Новини

Олександр Недоснований – студент 2-го курсу ФІТКІ (за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста), навчається на кафедрі обчислювальної техніки. Олександр є переможцем багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів з ІТ-технологій, комп’ютерної графіки, програмування, активістом студентського самоврядування університету, старостою групи 1КІ-16мс.

Олександр займається легкою атлетикою, є багаторазовим переможцем Всеукраїнських змагань.

Олександр Недоснований – крайній ліворуч

25-26 травня 2018 р. відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Олександр Недоснований змагався на дистанції 400 метрів, де здобув перемогу з особистим рекордом. Також вдалою видалась дистанція 200 метрів, де Олександр посів 2-ге місце, поступившись десятою секунди.

17-18 квітня 2018 р. Олександр Недоснований брав участь у чемпіонаті області з легкої атлетики серед молоді, де переміг на 200-метрівці.

У складі збірної команди університету Олександр виборов 2-ге місце у легкоатлетичній естафеті, присвяченій річниці 9-го травня.

Ректор ВНТУ Грабко В.В. вручає на ректораті Олександру Недоснованому дипломи та медаль

У травні цього року Олександр Недоснований також став переможцем Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Творчість без меж» (м.Хасково, Болгарія), отримавши на конкурсі золоту медаль.

Пишаємося нашим студентом!

Обновлено 31.05.2018 13:06