ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФІТКІ СТАЛИ СТИПЕНДІАТАМИ ПРОГРАМИ ЗАВТРА.UA PDF Печать E-mail

Імена 100 переможців конкурсу програми «Завтра.UA» сезону 2017/18 визначено!

Четвертокурсниця Галина Богачук (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) і магістрантка Дар'я Лудан (ФІТКІ, кафедра КН, гр. 2КН-17м) увійшли в сотню кращих студентів України, стали стипендіатами програми «Завтра.uа» і впродовж року отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 гривень та матимуть змогу долучатись до різних проектів Фонду.

Галина Богачук

Дар’я Лудан

Дівчата відмінно навчаються на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, є переможцями багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів з ІТ-технологій, комп’ютерної графіки, програмування, активістами студентського самоврядування університету.

Вітаємо Галину і Дар’ю з отриманням стипендії. Пишаємося нашими студентками!