Студенти ФІТКІ – переможці Міжнародного студентського фотоконкурсу 2018 PDF Печать E-mail
Новини

Підбито підсумки Міжнародного студентського фотоконкурсу 2018. На конкурс було подано біля 200 робіт з України та зарубіжжя.

Оцінювалися роботи у трьох номінаціях: «Пейзаж», «Портрет» та «Репортаж».

Студенти ФІТКІ отримали 7 перемог на Конкурсі:

у номінації «Пейзаж»

2 місце Кравченко Дарина (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б) – "Флора і фауна українських Карпат".

2 місце Володимир Василевський (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) – "Таємниче око України", керівник: доц. кафедри ПЗ Войтко Вікторія Володимирівна.

2 місце Богдан Воловик (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б) – "Рідне місто", керівник: доц. кафедри ПЗ Войтко Вікторія Володимирівна.

3 місце Олександр Недоснований (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс) – "Захід", керівник: доц. кафедри ПЗ Войтко Вікторія Володимирівна.

3 місце Войт Богдан (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-17м) – "Осінь", керівник: проф. кафедри ПЗ Романюк Олександр Никифорович.

у номінації «Портрет»

3 місце Богдан Воловик (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б) – "Українська дівчина в полі", керівник: доц. кафедри ПЗ Войтко Вікторія Володимирівна.

у номінації «Репортаж»

3 місце Софія Мошенська (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б) – "Риба-привид", керівник: проф. кафедри ПЗ Романюк Олександр Никифорович.

Робота призера конкурсу Богдана Воловика (гр.2ПІ-14б) — "Українська дівчина в полі"

Обновлено 31.05.2018 12:52