ІОН 2018 СЬОГОДНІ ЗІБРАВ У ВНТУ НАУКОВЦІВ ІЗ ШЕСТИ КРАЇН PDF Печать E-mail

Водинадцяте у Вінницькому національному технічному університеті стартувала міжнародна науково-практична конференція «Інтернет-Освіта-Наука» (ІОН-2018), де вчені з Азербайджану, Грузії, Болгарії, Польщі, Португалії й України обговорюватимуть нові наукові i практичні результати використання iнформацiйних технологiй та Iнтернету в науцi, освiтi та виробництвi.

Конференцію проводить кафедра комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Відкриваючи наукове дійство, ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко побажав учасникам плідної роботи і приємного знайомства з найкомфортнішим містом України — Вінницею.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна також приєдналася до щирих побажань.

Ніно Топирідзе, керівник адміністрації Cухумського державного університету: «Я дуже рада своєму приїзду до України. Ця наукова співпраця обіцяє бути обопільно корисною — і для вас, і для нас. Грузія дуже поважає Україну, і я певна, що це взаємно».

Професор Люблінської політехніки, почесний професор ВНТУ Вольдемар Вуйцек: «Мені дуже приємно знову бачити ректора ВНТУ, який минулого тижня брав участь в урочистостях з нагоди 65-річчя Politechnikі Lubelskіey. Приємно бачити усіх вас, адже співпраця наших університетів плідно розвивається уже 18 років! Ми разом із 2000-го! Нині обмінюємось студентами, професорами, проводимо спільні конференції і наукові дослідження. Мої дорогі друзі, я радий бути причетним до ІОН 2018».

Заступник директора Вінницької фізико-математичної гімназії №17, народний вчитель України Юрій Пасіхов захопливо розповів учасникам конференції про єдине мережецентричне інформаційно-освітнє середовище загально-освітніх навчальних закладів.

Потому відбулась панельна дискусія «Заклад вищої освіти – академічне місто – бізнес».

Спікери: ректор ВНТУ Володимир Грабко; керівники освіти Вінниці; Founder, CEO ІТ-компанії «Джемікл» Марат Хазін; директор ІТ- компанії Apex Rest Олексій Вихристюк; технічний директор ІТ-компанії BlockSoftLabs Дмитро Зарезенко; Education Lead ІТ-фонду BrainBasket Євген Шемет; директор ІТ-компанії Arixess Ілля Суханов.

Варто зазначити, що до організації конференції долучилися окрім ВНТУ, Академія праці, соціальних відносин і туризму, Бакинський державний університет, Технічний університет – Варна, Cухумський державний університет, Грузинський технічний університет, Європейский університет, CDM A/S, Люблінська політехніка, Опольський політехнічний університет, Лісабонський університет NOVA, Чорноморський державний університет ім. П. Могили, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського.

На конференції відбувалися презентації закінчених програмних продуктів, технічних засобів і методик, майстер-класи з дистанційного навчання, з комп’ютерної графіки і Web-дизайну, психології. Також відбувся семінар-презентація нової книги Алекпера Алієва та Володимира Гаха «Современные языки и технологии программирования. Язык C#».

Потому на гостей ВНТУ чекала яскрава розважальна програма — фонтан Roshen, екскурсія на завод Nemiroff, до палаців графині Щербатової (Немирів) та Потоцьких (Тульчин).

Обновлено 31.05.2018 12:26