Міс ВНТУ 2010 PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

ivanna

2 березня в актовому залі ВНТУ за підтримки профкому ВНТУ і партії "Батьківщина" блоку Ю. Тимошенко відбулося грандіозне шоу "Міс ВНТУ 2010" . Цього прекрасного весняного вечора перед глядачами і журі дефілювало 10 красунь - представниць свого інституту. Кожна учасниця відрекомендувала себе у "Візитці", демонструвала свої таланти, вражала кмітливістю, вирішуючи інтелектуальне завдання від журі. Наприкінці ми побачили вальс у виконанні всіх красунь. Кожна конкурсантка отримала титул. Учасниця від Інституту Інформаційних Технологій та Комп'ютерної Інженерії одержала звання "Міс Тендітність". Титул "Міс ВНТУ 2010" отримала Ірина Філіпчук - "Міс ІнАЕКСУ 2010". Спонсори подарували всім красуням грошові призи. "Міс ІнІТКІ 2010" - студентка групи 2КН-08 Іванна Краковська з радістю погодилася розповісти мені про участь у конкурсі.

- Як ти вважаєш навіщо потрібні конкурси краси? Невже, щоб довести дівчині, що вона приваблива, обов'язково потрібно з ким-небудь змагатися?

- Конкурс краси необхідний не для того, щоб показати, що дівчина красива і ій є що показати. Саме дівчина має переконатися, що важливою є не лише зовнішня, а й внутрішня краса. Якщо людина впевнена в собі, то вона може розкрити себе і не боїться цього. Іноді скритні вважають себе непривабливими, хоча це не так.img_0599

- Що ти відчула, коли дізналася, що ти не "Міс ВНТУ"?

- Я ледь не розплакалась, важко було стримувати себе. Трішки відчула розчарування.

- Чи сподобались тобі інші учасниці?

- Ми усі спокійно спілкувалися на репетиціях, підказували один одному. Не було такого, що ось ти моя конкурентка, тому я тебе ненавиджу. Ми прекрасно розуміли, що хтось з нас виграє, а інші - ні. Я потоваришувала з дівчатами, які, як і я, репетирували допізна(Сміється).

- Іванно, ти плануєш далі приймати участь в конкурсах краси?

- Звичайно! Я брала участь у конкурсі "Студентська осінь", багатьох виступах як сольно, так і в парі. Це безцінний досвід і задоволення  представляти не лише себе, а й інститут, де ти навчаєшся.

- Кумир образу жіночої краси.

- У мене немає ідеалу жіночої краси. Я така, яка є. Я дивлюся у дзеркало і бачу:"Мені щось не подобається", (як і кожній дівчині, це природно). Якщо я можу виправити, то я роблю це. Іншим разом мене все задовольняє. Просто потрібно полюбити себе.

- Чого ти не очікувала від конкурсу?

- Я ніяк не очікувала, що за день до виступу на репетиції я послизнусь, впаду і підверну ногу. Для мене це був шок. Але краса вимагає жертв, я маю на увазі красу танцю. Мені вже доводилося мати такі травми, тому я зробила все необхідне. Біль довго не вщухав.

- Тебе не бентежило те, що ще одна з  учасниць конкурсу виконувала східний танець?

- Зовсім ні! Я обрала танець вогню. У мене були і стрибки, і повороти, і різноманітні рухи стегнами. Я перейняла вогонь, який може бути різким і палючим чи плавним і ніжним, як повітря.

- Іванно, як ти справлялася з хвилюванням?

- Я перед тим, як вийти на "Візитку" ледь не розплакалася. По-перше, мене переповнювало хвилювання, по-друге, я розуміла, що всі дивляться мою фото презентацію, яку я через брак часу не побачила. Я думала: "Не плакати! Все добре! Я побачу свої фотографії." (Посміхається).

0- Як дівчата спілкувалися між собою?

- На репетиціях ми ніколи не сварилися, навпаки - хвилювалися, якщо  хтось пропускав їх, радилися, допомагали одне одному.

- Як довго проходила підготовка до конкурсу?

- Приблизно півмісяця. Зрозуміло, що це дуже мало. Ми репетирували по 5-8 годин на день. Це була жорстока підготовка, ми "виповзали" з залу додому. Хоча раніше у мене регулярно було таке навантаження, довелося згадати.

- Що б ти виправила у своєму виступі?

- Я хотіла б більше часу для підготовки. Я сама займалася постановкою танцю, а це складно, особливо, якщо ти сам на сцені - немає підтримки і увага глядачів повністю сконцентрована на тобі. Немає права на навіть маленьку помилку.

- Який твій життєвий девіз?

- Хто шукає, той знаходить.

- Назви своє улюблене заняття.

- Мені дуже подобається викладати танці. На даний момент я допомагаю своїй подружці (вона хореограф). Це більше, ніж просто хобі. Я хочу навчити людей розповідати історії мовою тіла. Словами можна багато набрехати, а тіло виражає правду, щирі почуття.

- Від чого ти втомлюєшся найбільше?

- Від постійної напруги, а саме, коли багато деталей заважають сконцентруватися на основному завданні. Дуже важко розсіювати свою енергію на справи, які потрібно виконувати одночасно. Такі деталі мене дратують, а роздратування перетворюється у напругу.

- Хто допомагав тобі готуватися до конкурсу і як?

- Мене підтримували мої подруги, давали поради, коли я займалася постановкою танцю. Адже важко готуватися до такого масштабного заходу самотужки. Я їм за це дуже вдячна.

- Ти задоволена своїм виступом?

- На мою думку, я виступила гідно і задоволена собою. Враження трохи зіпсувала травма ноги. Зараз мене всі упізнають - приємно! (Посміхається) Сподіваюся надалі брати участь у таких яскравих заходах, організованих ВНТУ.

З Іванною Краковською спілкувалася Іванішина Дар'я

Останнє оновлення на Субота, 13 березня 2010, 00:43