СТУДЕНТ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПІВФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ КВН ВІННИЦІ PDF Печать E-mail
Новини

У Вінниці відбувся півфінал Відкритого чемпіонату КВН на призи від міського голови Сергія Моргунова. Команда ВНТУ «Короче гумористи» посіла 1 місце в півфінальних іграх. У команді грає студент 2-го курсу ФІТКІ Олександр Зарицький (гр.1КН-16б).

Олександр Зарицький – крайній ліворуч

Фінал Чемпіонату КВН Вінниці відбудеться у жовтні 2018 року. Бажаємо Олександру перемоги у фінальних іграх!

Обновлено 31.05.2018 12:19