ПЕРШОКУРСНИКИ ФІТКІ — ЧЕМПІОНИ СПАРТАКІАДИ ВНТУ З МІНІ-ФУТБОЛУ PDF Печать E-mail
Новини

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся чемпіонат з міні-футболу серед збірних команд навчальних факультетів перших курсів за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-2018 н.р.

Змагання проходили за коловою системою в V турів. Було зіграно 15 зустрічей, які визначили переможців і призерів чемпіонату з міні-футболу 2018-го року серед першокурсників.

1 місце посіла команда студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Склад команди:

Король Богдан (3ПІ-17б),

Леськов Віталій (1КІ-17)б,

Піскунов Ярослав (2ПІ-17б),

Васильков Олександр (1ПІ-17б),

Чухомець Михайло (3ПІ-17б),

Храпа Дмитро (3ПІ-17б),

Роїк Іван (3ПІ-17б),

Лема Кевін (3ПІ-17б),

Рудаков Олексій (3ПІ-17б),

Бойчук Віталій (1КІ-17б).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та грамотами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», які вручив головний суддя змагань Денис Кулик (тренер збірної команди ВНТУ з футболу) і голова Спортклубу ВНТУ Володимир Тихонов.

Обновлено 31.05.2018 12:15