Студентка ФІТКІ Люба Мельник побувала на Генеральній Асамблеї BEST у Болгарії PDF Печать E-mail

General Assembly (GA) — найголовніше щорічне зібрання організації студентів технічних університетів Європи BEST, на якому присутні представники 96 осередків 32 країн Європи. Метою зібрання є ухвалення стратегічно важливих змін як юридичного характеру, так і питання членства та приєднання нових осередків. Так як осередок на базі Вінницького національного технічного університету має статус повноправного члену організації BEST, тобто має право голосу, бути делегатом від нього означає нести відповідальність.

Делегатом на цьогорічну Асамблею (у м. Софія, Болгарія) від Вінницького осередку BEST було відряджено студентку 2-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Любу Мельник (гр.1ПІ-16б).

Мельник Люба на General Assembly у Болгарії

Тривала GA впродовж 7 робочих днів. Перший день — офіційне відкриття, яке відбувалось у Софійському технічному університеті, де з промовами виступали діючий президент міжнародної установчої ради BEST Gustavo Fonseca та засновики осередку в Софії.

Після відкриття була можливість ближче поспілкуватись з компаніями на ярмарку кар’єри.

Протягом наступних 5 днів проходили засідання, на яких розглядалися річні звіти виконавчої ради та департаментів, також були представленні пропозиції щодо покращення роботи організації, які стосувались фінального раунду інженерних змагань EBEC і міжнародного ярмарку вакансій BEST Career Day, зміни у статуті та питання про приєднання нових осередків. Усе проходило у великому залі, де в колі сиділи усі делегати.

У кожного є своє місце, картки для голосувань та папка з усіма документами, що будуть розглядатися.

Мельник Люба на General Assembly у Болгарії

По центру залу був матрац, на який виходила група підтримки виступаючих. Наприклад, коли виступає голова департаменту, на матрац виходять усі члени його команди.

Також проводилися дискусійні групи, в яких обговорювались документи, що були представленні на засіданнях.

Іноді засідання затягувалися до 3 годин ранку, тому, щоб зберігати концентрацію та необхідний рівень енергії, проводились перерви на танці, ігри або караоке.

Четвертий день був оголошений днем чудернацьких капелюхів, на якому можна було проявити весь свій креатив.

У заключний день GA — голосування, що проводилося в електронній та паперовій формі. Була обрана нова 31 міжнародна виконавча рада BEST.