Студент ФІТКІ – призер чемпіонату України серед юніорів з армспорту PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

З 13 по 15 квітня 2018 року у місті Одеса відбувся XXV-ювілейний чемпіонат України серед юніорів з армспорту. Загалом, участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з 24 регіонів України.

Cтудент ФІТКІ з кафедри КН Денис Чорний (група 2КН-16б) виборов друге місце у ваговій категорії 65 кг та був включений у збірну України!

Збірна команда України з 26 травня по 03 червня візьме участь у чемпіонаті Європи з армспорту у м. Софії (Болгарія) та в чемпіонаті світу, який пройде з 13 по 21 жовтня в Анталії (Туреччнина).

Вітаємо Дениса та бажаємо йому подальших перемог та успіхів!