УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Баннер
Баннер
Студенти ФІТКІ – переможці університетської олімпіади ”Програмування та управління ІТ-проектами” PDF Печать E-mail
Новини - Последние новости

Кафедра комп’ютерних наук провела університетську олімпіаду з ”Програмування та управління ІТ-проектами”.

Переможцями олімпіади стали студенти ФІТКІ:

--- 1 місце ---
Попова Інна Василівна
Маринюк Максим Дмитрович
Барась Валерія Олександрівна
Білецький Богдан Сергійович
Лишак Олександр Михайлович

--- 2 місце ---
Семенюк Вячеслав
Погорелюк Юрій
Давидов Сергій
Переродов Артем
Барановський Владислав

--- 3 місце --- 
Гаврилов Олександр
Лудан Дар’я
Горобець Юрій
Шахно Юлія
Кудрявцев Дмитро

Бажаємо нашим студентам перемоги Всеукраїнському етапі олімпіади!

Обновлено 26.04.2018 14:12
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.