СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ ВІД DELPHI SOFTWARE PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Понад 90 учасників зібрала у ВНТУ цьогорічна олімпіада з програмування та IT технологій від Delphi Software.

Олімпіада мала 6 категорій:

- Algorithms & data structures (C++)
- Development using .Net (C#)
- Web Dev
- Mobile
- Data Science
- QA

Обов’язкова для всіх учасників олімпіади категорія  Algorithms & data structures (C++). Дві категорії учасники обирали самостійно. Всього, з врахуванням однієї обов’язкової, студенти писали 3 категорії. Лише одну чи всі 6 обрати не дозволялось.

Delphi Software дякує усім учасникам!

Переможці отримали призи:

1 місце – стипендія 2000 грн/міс впродовж півроку.

Два 2-х місця – 1500 грн/міс.

Три 3-іх місця – 1000 грн/міс.

Також передбачений одноразовий приз для кращих рішень у кожній з 6-ти категорій – 1200 грн.

Переможцями олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Вітаємо наших програмістів з перемогою!

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 10:55