СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ НАПРЯМКУ «ІНФОРМАТИКА І КІБЕРНЕТИКА» 2018 PDF Печать E-mail

12-13 квітня 2018 року на базі Вінницького національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика».

Відкрив підсумкову науково-практичну конференцію проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов. Учасників конкурсу також привітали декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, доктор технічних наук, професор Олексій Азаров та декан факультету комп’ютерних систем та автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало.

Учасниками конкурсу стали 57 вищих навчальних закладів, у першому турі конкурсу брало участь 114 студентських наукових роботи. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 41 учасника із 16 вищих навчальних закладів.

Студенти із Тернополя, Харкова, Одеси, Миколаєва, Черкас, Вінниці та інших міст України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

Серед переможців конкурсу в секції «Інформатика» – студенти ФІТКІ:

СТАВИЦЬКИЙ Павло Валерійович (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)

Система синтезу та аналізу музичних звуків

Науковий керівник: Войтко Вікторія Володимирівна, к.т.н., доцент кафедри ПЗ

ІІ місце

ЛУДАН Дар’я Вікторівна (кафедра КН, гр. 2КН-17м)

Програмний модуль інтерактивної квестової   системи на основі мобільної платформи.

Науковий керівник: Яровий Андрій Анатолійович, д.т.н., професор кафедри ПЗ

ІІ місце

КОРОЛЬ

Денис Сергійович (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)