У КОНКУРСІ «МІС ВНТУ 2018» ФІТКІ ПРЕДСТАВЛЯЛА АЛІНА ДУШКО PDF Печать E-mail
Новини

Традиційний конкурс «Міс Вінницького національного технічного університету» відбувся в міському палаці мистецтв «Зоря».

Це вперше улюблений університетський конкурс змінив локацію — проходив не в актовій залі вишу, а в «Зорі». Отож, глядацька аудиторія була і більшою, і різноманітнішою.

У яскравих і емоційних змаганнях юних вродливиць брали участь вісім студенток Вінницького національного технічного університету — по одній від кожного факультету.

Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії представляла студенка другого курсу Аліна Душко (гр.2БС-16б).
Аліна – відмінниця навчання, активістка студентського самоврядування ФІТКІ, староста групи 2 БС-16б.

Дійство вдалось феєричним і… непередбачуваним! Дефіле, відеовізитка, інтелектуальні і творчі конкурси.

Вітаємо Аліну з чудовим виступом!