Професори ФІТКІ нагороджені Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти 2018» PDF Печать E-mail
Новини

Найвище звання і головну відзнаку — Гран-прі Вінницький національний технічний університет отримав на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018». Організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Окрім Гран-прі ВНТУ здобув золоту медаль — за упровадження сучасних засобів навчання, проектів програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.

Також ВНТУ отримав сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

А ще ВНТУ нагороджено дипломом за презентацію досягнень та інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Почесними грамотами виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відзначені професори ФІТКІ: перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та професор кафедри вищої математики Віра Петрук.