СТУДЕНТИ ФІТКІ У ЗБІРНІЙ ВНТУ З ПЛАВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ 2018 РОКУ СЕРЕД ВНЗ PDF Друк e-mail
Новини

14-15 березня 2018 року в басейні Палацу дітей та юнацтва тривали змагання Чемпіонату Вінниччини серед вищих навчальних закладів з плавання.

Збірна команда ВНТУ виборола 1-ше командне місце.

До складу команди-переможниця входять три студента ФІТКІ: Луценко Юрій (2КІ-17б, факультет ІТКІ), Ігор Кобися (1ПІ-14б, факультет ІТКІ) та Денис Мельник (1ПІ-16б, факультет ІТКІ).

Збірна команда ВНТУ, Юрій Луценко – крайній ліворуч, Денис Мельник – другий ліворуч, Ігор Кобися – у першому ряду другий праворуч

Призером Чемпіонату в індивідуальному заліку став кандидат у майстри спорту Луценко Юрій – ( 50 м, 100 м — вільний стиль, 50 м — батерфляй).

Збірна чоловіча команда ВНТУ, у складі якої виступав студент ФІТКІ Луценко Юрій в естафеті 4х100 м впевнено перемогла студентські естафетні команди інших університетів.

Вітаємо наших студентів зі спортивною перемогою!