ФЕЄРИЧНИЙ ФІНАЛ "ТАНЦІВ З ВИКЛАДАЧАМИ" PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

22 березня в ВНТУ відбувся фінал конкурсу, в якому танцювали 4 викладацько-студентських пари (перше фото):

- доцент кафедри обчислювальної техніки, к.т.н. Сергій Захарченко та студентка 3 курсу Маргарита Мартиненко (факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії);

- старший викладач кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту (факультету електроенергетики та електромеханіки) к.т.н. Юлія Шуллє з партнером – третьокурсником Андрієм Шереметою.

- інженер Анна Щербатюк та студент третього курсу Олег Антонюк (факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем);

- декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки, к.т.н., доцент Микола Небава та студентка 4 курсу Юлія Бадя.

Усі учасники представили по дві запальны танцювальні костюмовані мініатюри, а викладачі Сергій Захарченко та Юлія Шуллє - ще й позаконкурсний номер "на біс!"

Професійне журі з великими труднощами визначило переможців - ними стала пара Анни та Олега з ФІРЕН, що відзначилась сміливими акробатичними елементами.

Танцювальна пара Сергія та Маргарити з ФІТКІ запам'яталась фантастичниою енергією та шляхетним гумором своїх сучасних та історичних сценічних героїв.

Справжнє феєричне свято собі і глядачам створили всі танцювальні пари, яким допоміг у цьому керівник бального ансамблю ВНТУ Feliz Baile Олег Філіппов.