Студент ФІТКІ виборов срібло з пауерліфтингу PDF Печать E-mail

Студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Гончарук Денис (гр.1ПІ-16мс) у відкритій першості Вінницького національного технічного університету з пауерліфтингу виборов 2 місце у ваговій категорії 74 кг з результатом 230 кг.

Пауерліфтинґ (англ. powerliftingpower — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинґ також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Денис є старостою групи, учасником і переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Активно займається спортом.

Вітаємо Дениса зі спортивною перемогою!