Студент ФІТКІ – на зимовому кубку України з легкої атлетики PDF Печать E-mail

У кінці лютого 2018 року у Києві відбувся зимовий кубок України у приміщенні з легкої атлетики. На змаганнях в обласній збірній ВНТУ представляв студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Недоснований Олександр (гр.1КІ-16мс). Олександр на дистанції 400 метрів виборов 3-тє.

Олександр Недоснований – по центру

Олександр Недоснований навчається на 2-му курсі кафедри обчислювальної техніки за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Олександр є старостою групи, багаторазовим переможцем Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки, переможцем багатьох змагань з легкої атлетики, був стипендіатом Президента України у І півріччі 2017-18 навчального року.

Вітаємо Олександра з черговою перемогою!