Студент ФІТКІ отримав звання Майстра Спорту України PDF Печать E-mail
Новини

Першокурсник ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Смолявський Ілля (гр.2БС-17б) на чемпіонаті України по стрибках на акробатичній доріжці отримав звання Майстра Спорту України. Команда Вінницької області, в якій наш виш представляв Ілля Смолявський, виборола 2 місце у командних змаганнях.

Ілля Смолявський – другий праворуч

Вітаємо Іллю з перемогою та отриманням звання Майстра Спорту України!