ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2018” PDF Печать E-mail

1 березня 2018 року кафедра програмного забезпечення ВНТУ провела університетський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Головним організатором олімпіади був доцент кафедри ПЗ Майданюк В.П.

Переможцями олімпіади стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення та кафедри комп’ютерних наук.

Прізвище

Михайло

Юрійович

ІІІ

Переможці представлятимуть наш виш на національному етапі змагань у Харкові. Бажаємо успіхів нашим студентам!

Обновлено 14.03.2018 10:56