Результати 2-го етапу конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2017/18 н.р. PDF Печать E-mail
Новини

Підведено підсумки 2-го етапу конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua Фонду Віктора Пінчука 2017/18 н.р. Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у Конкурсі-2017/18 н.р. було подано документи від 603 студентів. Журі оцінювало наукову роботу конкурсантів, їх громадську активність, рівень підготовки конкурсного проекту. За результатами програми було обрано 308 кращих студентів для участі в 3-му етапі відбору, який буде проведено в очному форматі у м. Києві.

Переможцями 2-го етапу конкурсу стали шестеро студентів Вінницького національного технічного університету:

троє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

Богачук Галина (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-14б),
Копитко Наталія (магістрантка кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-17м)
Лудан Дар’я (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м)

та студенти ВНТУ Павлов Володимир, Писаренко Ксенія та Сидорук Олег.

Вітаємо наших студентів! Бажаємо їм успіхів у наступному етапі конкурсу, який відбудеться для конкурсантів з нашого вишу 30 березня 2018 року.