Студенти ФІТКІ стали переможцями чвертьфіналу Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Підбито підсумки чвертьфіналу ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями чвертьфіналу стали 14 студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Стрижалов Олександр (гр.1КН-15б), Звіряка Лілія (гр.1БС-16б), Лиськов Дмитро (гр.1БС-16б), Лабусюк Віталій (гр.1БС-16б), Дончук-Донцов Петро (гр.1БС-16б), Селезньов Віталій (гр.1БС-16б), Василевський Володимир (гр.1ПІ-16б), Стойко Максим (гр.1БС-17б), Піскунов Ярослав (гр.2ПІ-17б), Кравченко Дарина (гр.2ПІ-17б), Борисюк Володимир (гр.2КН-17б), Пастух Ігор (гр.2КН-17б), Гречкосій Давид (гр.2КН-17б), Зелений Владислав (гр.2КН-17б).

Переможці чвертьфіналу вибороли право участі у Всеукраїнському півфіналі Міжнародного чемпіонату, який відбудеться 17 березня 2018 року у Вінниці. Переможці Всеукраїнського фіналу візьмуть участь у Світовому фіналі в Парижі (Франція).

Побажаємо нашим студентам успіху і перемоги!