ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВНТУ ЗАПРОШУЄ ШКОЛЯРІВ НА КУРСИ З ПРОГРАМУВАННЯ (БЕЗКОШТОВНО) PDF Печать E-mail

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ готує професіоналів у галузі ІТ-технологій, проводить півфінал Світу зі спортивного програмування, має студію з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка підготувала у 2017 році 160 переможців Міжнародних конкурсів, чим встановила Рекорд України в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців», що зафіксовано в «Книзі Рекордів України».

3 березня 2018 року Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ запрошує школярів на безкоштовні курси з програмування мовою С++. Курси розпочинають роботу 3 березня о 13-00 в залі №12 ВНТУ.

Курси з веб-програмування для школярів (безкоштовно) факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії проводить щопонеділка о 17-00 в аудиторії 810 (8-го корпусу).

Запрошуємо усіх бажаючих!