Студенти ФІТКІ – на фестивалі Ліги Сміху PDF Печать E-mail
Новини

З 26 січня по 3 лютого 2018 року в Одесі проходив щорічний фестиваль Ліги Сміху, участь у якому взяли близько 200 команд, серед яких і команда "Вінничка" Вінницького національного технічного університету, в якій грають студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Микола Каневський (гр.1КІ-17м), Олександр Морозов (гр.2КН-14б) та звукооператор Юрій Колесников (гр.2КН-16б).

Вітаємо наших креативних студентів з чудовим виступом!

Обновлено 02.03.2018 10:20