Студент ФІТКІ став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради PDF Печать E-mail

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №46 від 6 лютого 2018 року стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на І півріччя 2018 року отримав першокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б).

Микола є відмінником у навчанні (середній бал – 5.0), старостою групи 2КІ-17б, активістом студентського самоврядування ФІТКІ.

Микола має три наукові публікації:

1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №63434 Комп’ютерна програма «Контроль запуску процесів і програм», затверджено Державною службою інтелектуальної власності України від 06.01.2016 р.

2. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л., Мошенська С.Р. Аналіз ринку відеокарт у 2017 році. // Збірник матеріалів ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і наука без кордонів». - Перемишль, Польша, 2017. - С.25-29.

3. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л. Використання Інтернет в Україні. // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції 2013 року «Електронні інформаційні ресурси в освіті і науці: створення, використання, доступ». - Вінниця, 2013. - С.94-95.

Захоплюється Микола веб-програмуванням, професійно розробляє сучасні сайти. Також Коля опановує засоби комп’ютерної графіки. Створює проекти в 2D-графіці і в 3D-графіці. Має гучні перемоги на міжнародних конкурсах: отримав Гран-прі на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL PORTO COMPETITION в Лісабоні (Португалія) та ІІІ місце на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL COMPETITION IN SLOVAKIA в Братиславі (Словацька республіка).

Вітаємо Миколу з отриманням іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради!

Обновлено 01.03.2018 13:16