УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Баннер
Баннер
Студент ФІТКІ став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради PDF Печать E-mail
Новини - Последние новости

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №46 від 6 лютого 2018 року стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на І півріччя 2018 року отримав першокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б).

Микола є відмінником у навчанні (середній бал – 5.0), старостою групи 2КІ-17б, активістом студентського самоврядування ФІТКІ.

Микола має три наукові публікації:

  1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №63434 Комп’ютерна програма «Контроль запуску процесів і програм», затверджено Державною службою інтелектуальної власності України від 06.01.2016 р.

  2. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л., Мошенська С.Р. Аналіз ринку відеокарт у 2017 році. // Збірник матеріалів ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і наука без кордонів». - Перемишль, Польша, 2017. - С.25-29.

  3. Романюк О.Н., Нечипорук М.Л. Використання Інтернет в Україні. // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції 2013 року «Електронні інформаційні ресурси в освіті і науці: створення, використання, доступ». - Вінниця, 2013. - С.94-95.

Захоплюється Микола веб-програмуванням, професійно розробляє сучасні сайти. Також Коля опановує засоби комп’ютерної графіки. Створює проекти в 2D-графіці і в 3D-графіці. Має гучні перемоги на міжнародних конкурсах: отримав Гран-прі на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL PORTO COMPETITION в Лісабоні (Португалія) та ІІІ місце на конкурсі з комп’ютерної графіки INTERNATIONAL COMPETITION IN SLOVAKIA в Братиславі (Словацька республіка).

Вітаємо Миколу з отриманням іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради!

Обновлено 01.03.2018 13:16
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.